Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Porażka TVP. Na Sylwestra zaprosili gwiazdę, która nie chce wystąpić

TVP chwali się zagraniczną gwiazdą, która ma wystąpić na imprezie sylwestrowej. Ale była członkini Spice Girls nie ma zamiaru się tam pojawić.
Porażka TVP. Na Sylwestra zaprosili gwiazdę, która nie chce wystąpić
Mel C.

Autor: Screen YouTube

TVP podgrzewała atmosferę i kiedy w końcu zapowiedziała, że zorganizuje telewizyjne show sylwestrowe, nie ujawniła, jaki zagraniczny artysta w nim wystąpi. TVP chciała zaskoczyć. I zaskoczyła.

Tyle że to Melanie C, czyli była członkini popularnego przed laty zespołu Spice Girls, zaskoczyła TVP. Wcześniej piosenkarka przyjęła bowiem zaproszenie do występu na Sylwestrze Marzeń i podpisała kontrakt z publicznym nadawcą.

„Swoją obecność potwierdziła w nagraniu skierowanym do polskiej publiczności, w którym podkreśliła, że jest podekscytowana faktem, że sylwestra spędzi w Zakopanem i będzie wspólnie z nami świętować powitanie Nowego Roku” – przypomina nadawca w najnowszym komunikacie.

Ale Mel C. na scenie nie będzie

Internauci od razu wychwycili, że gwiazda miałaby zaśpiewać dla telewizji, która krytykuje wartości, o które upomina się Brytyjka. Dlatego sama artystka wydała na Facebooku oświadczenie:

„W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat społeczności, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok” – czytamy.

TVP odbiera to jako wycofanie się piosenkarki „pod naciskiem internetowych komentarzy”, a decyzję nazywa „niespodziewaną”.

Jaki podał Onet, TVP ogłosi niebawem nowego artystę, bo – jak przekonuje  Agnieszka Nowak-Gąsienica, wiceburmistrz Zakopanego – Mel C nigdy nie miała być główną gwiazdą tegorocznego Sylwestra Marzeń. A jednak jej rezygnacją zaskoczeni są niemal wszyscy pracownicy TVP. Decyzję piosenkarki określają jako „niepoważną”, bo uważają, że to impreza dla wszystkich i telewizja w tym przypadku nikogo nie wyklucza. W końcu Mel C wiedziała, gdzie będzie występować.

Telewizja Polska usunęła już ze swojej strony internetowej komunikat prasowy o występie Melanie C na Sylwestrze Marzeń

Na „Sylwestrze Marzeń” mają wystąpić:

Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Maja Hyży, Marina Łuczenko-Szczęsna, Sławomir i Kajra, Kasia Moś, Sara James, Jan Majewski, Felivers, Staszek Karpiel-Bułecka, Kapela Ciupaga czy Kuba Szmajkowski. Nie zabraknie także wykonawców z nurtu disco polo na czele z Zenkiem Martyniukiem.

Na ekranie telewizora będzie można także zobaczyć: Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan i Blanka. Będzie też zespół Dzidzio oraz Thomas Anders.

Transmisja zaplanowana jest od godz. 20 w TVP2.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

jurek_ 01.01.2023 14:02
zamienił stryjek siekierkę na kijek - było jeszcze więcej tęczowej propagandy a podobno tam im tu źle

andy 28.12.2022 14:13
a drukarz został skazany za odmowę wykonania usługi dla lgbt - lewacka tolerancja

miki 27.12.2022 20:46
mam nadzieję, że sporo zabuli odszkodowania- występy u ruskich jej nie przeszkadzały

mario 27.12.2022 18:19
Dlaczego porażka? Niech jedzie do Moskwy, przecież lubi Putina.

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner Monter
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mlody15Treść komentarza: A ja tam się nawet cieszeData dodania komentarza: 26.03.2026, 20:09Źródło komentarza: Gm. Rejowiec Fabryczny. Powstanie kopalni nieuniknione? Mieszkańcy Gołębia i Liszna chwytają się ostatnich desek ratunkuAutor komentarza: Mlody15Treść komentarza: A ja tam się nawet cieszeData dodania komentarza: 26.03.2026, 20:03Źródło komentarza: Gm. Rejowiec Fabryczny. Powstanie kopalni nieuniknione? Mieszkańcy Gołębia i Liszna chwytają się ostatnich desek ratunkuAutor komentarza: ANGOLTreść komentarza: SZPITAL PSYCHIATRYXZNY I PRYCHOTROP KTORY ZMIEKCZY JEJ TKANKI,PO CO WCZASY W WIEZIENIU.ALE TO JEST POLSKAWLASNIE,Data dodania komentarza: 26.03.2026, 17:37Źródło komentarza: Oblewała córkę kwasem, by zakładać zbiórki na jej leczenie. Monika B. skazanaAutor komentarza: lolek2Treść komentarza: No i średniowiecze znowu wkracza.. a może tak referendum?niech mieszkańcy się wypowiedzą a nie narzucanie przez urząd z góry ... nie każdemu się to podoba rozdzielność kościoła od państwa . Rada miasta naprawdę nie ma oczym obradować? A dziurawe ulicę jak była to są ..drama w XXI wieku.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 16:39Źródło komentarza: Rada Miasta Chełm „za” patronką, ale bez mocy sprawczejAutor komentarza: JanTreść komentarza: Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przykre to jest,,mądry człowieku,,Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:28Źródło komentarza: Powiat chełmski. Przebudowa „wojewódzkiej” powiatówki realna? Trwają starania o dokumentację
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama