Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:46
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Studio Endorfina FIT Centrum Modelowania Sylwetki [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO]

Studio Endorfina FIT Centrum Modelowania Sylwetki powstało w 2017 roku i od tego czasu ciągle rozszerza swoją ofertę związaną z dbaniem o zdrową, zgrabną figurę oraz, jak sama nazwa wskazuje, o zadowolenie i pełen odpoczynek klientek. - Endorfiny to hormony szczęścia, a mi zależy na tym, aby wszystkie moje klientki czuły się wyjątkowo dobrze po spotkaniach u nas – mówi Joanna Rak, która prowadzi studio.
Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Studio Endorfina FIT Centrum Modelowania Sylwetki [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO]

W trosce o komfort klientek niedawno została zmieniona jego siedziba firmy. Obecnie Endorfina mieści się przy ul. Lwowskiej 24 (w budynku dawnej szkoły jazdy Kursor). To unowocześnione, kameralne miejsce, w którym nie tylko można modelować sylwetkę za pomocą indywidualnych treningów w kapsułach Vacu Well, ale też z wykorzystaniem odpowiednio dobranych zabiegów na całe ciało. W ofercie Endorfina FIT Centrum Modelowania Sylwetki można znaleźć liczne nowości, dzięki którym klientki mogą kompleksowo zadbać o swoje ciało.

- U nas każda z Pań znajdzie coś dla siebie, zaczynając od zabiegów związanych z niwelowaniem nadmiaru tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha, ud i pośladków. Nasze podopieczne chętnie korzystają z zabiegów lipolizy iniekcyjnej czy drenażu limfatycznego na problemy związane z zatrzymywaniem wody w organizmie i opuchniętych kończyn - opowiada Joanna.

- Hitem naszego studio są też antycellulitowe urządzenia o nazwie Roll Shape czy elektrostymulacja dla osób, które mają przeciwwskazania do podjęcia wysiłku fizycznego. Ale zabiegi modelujące sylwetkę także wspomagają efekty treningów. W studio można skorzystać też z opalania natryskowego metodą Fake Bake. Ponadto Endorfina oferuje także, np. rewitalizacje poporodowe, które obejmują niwelowanie rozstępów, wiotkiej skóry, z jakimi zmagają się świeżo upieczone mamy czy zabiegi antycellulitowe i odmładzające. Ostatnio poszerzona została oferta zabiegów związanych z pielęgnacją skóry twarzy, szyi i dekoltu, pojawiły się także zabiegi trychologiczne na wypadające włosy, jak karboksyterapia czy mezoterapia igłowa.

- Zależało mi na stworzeniu miejsca, w którym kobiety będą czuły się całkowicie zaopiekowane, w nieskrępowanej, kameralnej atmosferze – mówi Joanna i dodaje - Bardzo istotnym elementem w naszej branży jest współpraca, dlatego nawiązałam taką z Matatu Pilates prowadzonym przez Ewę Szwarc, pasjonatkę i ekspertkę od pilatesu. Razem tworzymy świetny duet, a dzięki temu nasze klientki mają duży wybór zajęć ruchowych: zarówno grupowych, jak i treningów personalnych prowadzonych przez Ewę, w tym na jedynym w naszym regionie specjalistycznym sprzęcie do pilatesu - Reformerze. Ostatnio w harmonogramie treningów pojawiły się też zajęcia poświęcone dolegliwościom kręgosłupa, czy "Aktywna w ciąży" stworzone z myślą o przyszłych mamach i prowadzone pod okiem wyspecjalizowanej trenerki z zakresu zajęć z kobietami w ciąży i po niej - Marty Lewkowicz.

Oprócz codziennej działalności studio Endorfina angażuje się także w akcje charytatywne, m.in. regularnie wspiera MotoKroplę organizowaną przez Niedźwiedzie Wschodu. Organizowała też Hawajskie Fitness Party na Plaży w Żółtańcach czy dni otwarte, podczas których każdy mógł skorzystać z darmowych treningów i zapoznać się z ofertą Endorfiny.

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - rozpoczynamy głosowanie!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ania 21.09.2022 13:11
Super, że cos dzieje się w Chełmie i że w naszym mieście jest miejsce poświęcone tylko kobietom

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama