Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:09
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Hulanicki Bednarek Sp. z o. o. [Kategoria: ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWO]

HABeRenergia Hulanicki Bednarek sp. z o.o. to rodzinna firma, która powstała w 1982 r. Została założona przez Andrzeja Hulanickiego oraz śp. Ryszarda Bednarka. - Chciałem wykorzystać wiedzę zdobytą na Politechnice Warszawskiej i pomysły, które pojawiły się jeszcze w czasie studiów. Praca w Kombinacie Cementowym nie dawała takich możliwości, lecz nauczyła mnie jak "nie robić rozdzielnic". Dlatego postanowiłem założyć własną działalność gospodarczą – usługi elektromontażowe i montaż rozdzielnic elektrycznych - mówi Andrzej Hulanicki.
Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Hulanicki Bednarek Sp. z o. o. [Kategoria: ŚREDNIE PRZEDSIĘBIORSTWO]

- Od momentu powstania jesteśmy przedsiębiorstwem opartym w 100 proc. na kapitale własnym założycieli. Rodzinne korzenie nadają wyjątkowy familiarny klimat relacjom wewnątrz firmy oraz pozytywnie wpływają na kształt systemu zarządzania. Dzięki programowi zrównoważonego rozwoju oraz ukierunkowaniu na najwyższą jakość produktów od lat jesteśmy czołowym producentem wysoko wyspecjalizowanych systemów rozdziału energii elektrycznej w kraju i poza jego granicami - mówi pan Andrzej.

Markę HABeRenergia buduje pierwszorzędny poziom produkcji oraz innowacyjność rozwiązań tworzonych przez zespół inżynierów elektryków i mechaników.

- Najnowsze technologie przy wykorzystaniu aparatury elektrycznej najlepszych europejskich producentów gwarantują wieloletnią, bezawaryjną pracę naszych urządzeń - dodaje.

Firma powstała z pasji do projektowania i tworzenia rozdzielnic oraz nowoczesnych, kompletnych systemów rozdziału energii.

- Budujemy najlepsze urządzenia, bezpieczne dla ludzi, maszyn i środowiska. Każdy detal to efekt ponad 40 lat naszych doświadczeń. Ukierunkowanie na realizację potrzeb naszych klientów czyni nas szybszymi, bardziej elastycznymi oraz niezawodnymi partnerami w biznesie - mówi pan Andrzej.

- Nasze produkty spełniają, a nawet przekraczają najwyższe normy jakości, które poparte zostały licznymi certyfikatami i badaniami przeprowadzonymi przez niezależne laboratorium. Cały proces kreowania naszych rozwiązań, począwszy od projektowania w oparciu o programy i systemy Inventor, E-Plan oraz MONACO, nieustanny przepływ informacji i przesyłanie projektów pomiędzy działami, pozwala nam płynnie zamykać kolejne etapy procesu oraz zapewnić ich bieżące monitorowanie. Zaangażowanie oprogramowania w procesach produkcyjnych przyniosło nam wyróżnienie w programie Przemysł 4.0. - argumentuje właściciel.

 - Podczas wykonywania testów technicznych sprawdzamy więcej, niż jest to konieczne. Projektujemy i pracujemy wspólnie z naszym klientem. Zapewniamy mu również dostawę urządzeń do wybranych lokalizacji oraz montaż zestawczy - z niezmienną dokładnością i starannością - tłumaczy współwłaściciel.

Firma na tle konkurencji (a wśród niej czołowych producentów w kraju i za granicą) wyróżnia się: indywidualnym projektowaniem i realizacją wyrobów zgodnie z oczekiwaniami klientów, doskonałą jakością wyrobów, potwierdzoną badaniami oraz stosowaniem innowacyjnych rozwiązań (HABeR - Arc i HABeRTerm Guard).  Poza tym posiada własne biuro projektowe i serwis – kompleksowe usługi od projektu do uruchomienia rozdzielnic na obiekcie klienta.

Aktualnie firmę prowadzą synowie pana Andrzeja. Gabriel Hulanicki piastuje funkcję dyrektora zarządzającego, natomiast Krystian Hulanicki jest prokurentem zarządu.

Firma zdobyła już wiele nagród m.in.: Fabryka roku 2018, Diamenty Forbesa 2014, Najlepsza Polska Jakość EIQ, Przejrzysta Firma, Złota Iskra, Lider Rynku, Europejski Certyfikat Jakości, Medal Lubelskiego Orła Biznesu 2008 oraz Gazela Biznesu.

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - rozpoczynamy głosowanie!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
An 15.09.2022 09:40
Szkoda że tak szybko zapomniano o drugim współtwórcy

SMS 14.09.2022 18:16
Gratulacje , życzę dalszych sukcesów 👍

KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama