Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:05
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Monika Mielniczuk [Kategoria: KOBIETA SUKCESU]

Niezależna ekspertka i instruktorka stylizacji paznokci, stworzyła własną markę produktów i akcesoriów do stylizacji paznokci 4U. Monika Mielniczuk z branżą beauty związana jest blisko 19 lat. Na co dzień prowadzi szkolenia kosmetyczne i biznesowe zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych w tej branży, warsztaty przygotowujące do mistrzostw stylizacji paznokci oraz szkolenia online.
Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Monika Mielniczuk [Kategoria: KOBIETA SUKCESU]

Monika nie tylko szkoli osoby biorące udział w mistrzostwach stylizacji paznokci, sama wielokrotnie stawała na podium (50 razy, z czego 40 razy na miejscu pierwszym). Zasiadała też w jury takich konkursów nie tylko w Polsce, ale także międzynarodowych, np. w Izraelu, Szwecji, Pradze, Austrii, Grecji czy Ukrainie. Sama na koncie ma m.in. główne nagrody Grand Prix w Pradze, na Słowacji i w Grecji oraz nagrodę dla najlepszego zespołu mistrzostw – Poland Team (Słowacja, Grecja), którego jest liderką. Jest kreatorką jedynego w Europie ekstremalnego kształtu paznokcia – „extreme mechanical nail”, czyli opartego o działania mechaniczne, a nawet zawierającego elementy elektryczne.

Stworzyła też swoje autorskie techniki szybkich zdobień salonowych „Fuzzy” oraz „Queen”. Monika Mielniczuk jest autorką pierwszego i jedynego w Polsce e-booka o alergiach w stylizacji paznokci ("Alergie i uczulenia w stylizacji paznokci") oraz kart do ćwiczeń „kreatywna karta” i „kompozycja zdobienia”, które służą do ćwiczeń zdobień paznokci od podstaw oraz trenowania w tym swojej ręki.

Artykuły i publikacje Moniki można znaleźć w polskich czasopismach branżowych, ale także zagranicznych, np. francuskich czy ukraińskich. Monika dzieli się swoją wiedzą także jako prelegentka na targach i kongresach kosmetycznych w Polsce i za granicą. Jako instruktorka ma na swoim koncie blisko 1000 wyszkolonych stylistek i stylistów. Swoje doświadczenie przekłada też z powodzeniem na pracę z kursantami. Ta działalność dostarcza jej wielu inspiracji oraz pomaga w tworzeniu i wymyślaniu nowych programów, technik i produktów.

- Problemy, z jakimi borykają się nie tylko początkujący, ale i zaawansowani styliści, to dla mnie swoisty motor do działania i zachęta do tworzenia szybkich i łatwych rozwiązań – opowiada. - Tak, jak np. NAIL FIX, czyli produkt zapobiegający rozwarstwianiu czy odpryskiwaniu lakieru, który stworzyłam wspólnie z firmą MollyLac. NAIL FIX został doceniony i nagrodzony złotym medalem na targach w Poznaniu oraz złotym medalem – wybór konsumenta. Mój inny produkt EXTREME BASE został z kolei nagrodzony złotym medalem LNE za innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz uniwersalność.

Jaki jest jej przepis na sukces?

- Przede wszystkim robić to, co się lubi, być konsekwentnym w działaniu i nie zrażać się niepowodzeniami. Mnie pomaga mój charakter: jestem ambitna, uparta i pracowita - podsumowuje Monika.

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - rozpoczynamy głosowanie!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama