Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:53
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Fragoli Chełm. [Kategoria: DEBIUT ROKU]

Fragoli to doskonałe miejsce zarówno na spotkania z rodziną, jak i wieczorne wypady ze znajomymi. Tu codziennie można miło spędzić czas i delektować się pysznym jedzeniem, orzeźwiającymi koktajlami i włoskim winem.
Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Fragoli Chełm. [Kategoria: DEBIUT ROKU]

Restauracja została założona w lipcu 2021 roku przez Kingę Widyńską, którą mocno wspierają jej najbliżsi. Chęć sprawdzenia, jak "smakuje" ten biznes w Chełmie, skłonił ją do podjęcia tej trochę - jak mówi - szalonej decyzji i otworzenia restauracji Fragoli.

W menu każdy znajdzie coś dla siebie - od dań głównych, burgerów, sałatek, aż po makarony oraz pizzę. Wszystko tworzone jest ze składników najwyższej jakości, niektóre z nich sprowadzane są prosto z Włoch.

– Restauracja Fragoli stawia na wysokiej jakości składniki i zadowolenie swoich gości. Poszukujemy różnych alternatyw oraz kompozycji smakowych, aby stworzyć ciekawe i wysokiej klasy dania. Wszystko to możemy realizować dzięki pracującym tu ludziom - młodych duchem i pełnych dobrej energii – wyjaśnia właścicielka.

Restauracja Fragoli posiada przestronną salę, która jest w stanie pomieścić około 90 osób.

– Organizujemy przyjęcia okolicznościowe typu chrzciny, komunie, stypy czy imprezy firmowe. Posiadamy także część taneczną, z której nasi gości korzystają przy różnych imprezach – mówi pani Kinga. – Oferujemy również dostawę naszych dań na terenie całego Chełma i najbliższych okolic. Najczęściej dowozimy pizzę, która w opinii wielu naszych klientów jest jedną z lepszych w mieście.

– Zapraszamy do nas wszystkich - młodszych, starszych, nawet w towarzystwie piesków. Nasza sympatyczna obsługa postara się umilić Państwu spędzony tu czas, a kucharze dołożą wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa apetyt. Jesteśmy wdzięczni powracającym do nas gościom za wsparcie. Cały czas staramy się rozwijać i mamy nadzieję, że z czasem będzie jeszcze lepiej - zarówno ze strony wizualnej, jak i smakowej – podsumowuje właścicielka.

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - rozpoczynamy głosowanie!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama