Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:50
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Matatu Pilates Szwarc Ewa [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO]

Studio Matatu Pilates powstało z pasji do świadomego ruchu i z chęci pokazywania innym korzyści płynących z ćwiczeń metodą Pilates. Kiedy pięć lat temu Ewa Szwarc otwierała swoje pierwsze studio, ten system ćwiczeń nie był jeszcze bardzo znany w Chełmie. Marzeniem właścicielki było stworzenie miejsca, gdzie każdy, bez względu na wiek, schorzenia, możliwości treningowe i zdrowotne będzie mógł rozpocząć swoją przygodę z pilatesem i poczuć się doskonale w swoim ciele.
Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021. Matatu Pilates Szwarc Ewa [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO]

- Pilates to przede wszystkim zdrowy ruch. Ćwiczymy po to, aby być zdrowym i sprawnym, a piękna sylwetka jest w pewnym sensie skutkiem ubocznym. Jest to trening prozdrowotny, wzmacniający - wyjaśnia Ewa Szwarc. - Trafiają do mnie osoby w różnym wieku, jak i z różnymi dolegliwościami np. bóleami kręgosłupa, kolan. Największą satysfakcją jest obserwować, kiedy podopieczni wracają do sprawności i pozbywają się bólu oraz zostają ze mną na dłużej i polecają innym.

Ale pilates to nie tylko forma ruchu rehabilitacyjnego, jest polecany dla wszystkich, także osób, które uprawiają inne dyscypliny sportowe i chcą wzmocnić mięśnie głębokie, mięśnie core, popracować nad gibkością i mobilnością swojego ciała.

Grupy zajęciowe są małe, maksymalnie do sześciu osób. Daje to komfort ćwiczącym, jak i prowadzącym, gdyż umożliwia to indywidualne podejście do każdej osoby. Dzięki temu wszyscy mogą liczyć na dopasowany zestaw ćwiczeń. Studio zaś jest butikowe, kameralne, aby każda z osób czuła się komfortowo.

Właścicielka, będąca ekspertem w swojej dziedzinie, odbywa stałe, zaawansowane szkolenia, które umożliwiają wprowadzenie na chełmski rynek innowacyjnych form pracy z ciałem. W tej chwili jako jedyna w regionie prowadzi treningi personalne na reformerze.

- Jest to, najprościej mówiąc, ruchome łóżko - platforma, wyposażone w sprężyny i linki o różnym stopniu trudności. Dobrze przeprowadzony trening na reformerze, może dać niesamowite efekty terapeutyczne, wzmacniające, poprawiające sprawność całego ciała i wszystkich grup mięśniowych. Indywidualnie dobrany trening do potrzeb, celów lub problemów zdrowotnych, pomoże w szybkim czasie osiągnąć zamierzony cel.

W ofercie Matatu Pilates są również zajęcia dla kobiet w ciąży oraz po porodzie i treningi modelujące sylwetkę.

- Aktywność w ciąży to poprawa samopoczucia, prawidłowy przebieg ciąży i lepsze przygotowanie do porodu. Wiele kobiet chce wrócić do sprawności po porodzie - często zbyt szybko i nieodpowiednio. Na zajęciach ćwiczą w sposób dopasowany do potrzeb młodych mam. Pracują nad rozejściem mięśnia prostego brzucha, wzmocnieniem mięśni dna miednicy i wracają w rozsądny sposób do formy.

Aktualnie Matatu Pilates mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji – centrum miasta ul. Lwowska 24. Można tu skorzystać nie tylko z ćwiczeń, ale również z bogatej oferty zabiegów na twarz i ciało.

- Nowe miejsce tworzę we współpracy z Endorfina+ FIT Centrum Modelowania Sylwetki Joanna Rak. Razem zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie dbania o zdrowie i urodę. Ciągle rozrastające się grono zadowolonych klientów i potrzeba tworzenia nowych grup, to największa satysfakcja z prowadzenia tego biznesu, który jest moją ogromną pasją.

Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - rozpoczynamy głosowanie!


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama