Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Gm. Chełm. Charytatywny piknik rodzinny już w ten weekend!

Planowany jeszcze w sierpniu charytatywny piknik rodzinny nie udał się ze względu na złą pogodę. Teraz musi dojść do skutku! - Piknik rodzinny to idealne miejsce, żeby połączyć dobrą zabawę z chęcią wspierania słabszych - mówi Katarzyna Rot, koordynatorka wydarzenia.
Gm. Chełm. Charytatywny piknik rodzinny już w ten weekend!

4 września (niedziela) o godz. 13 rozpocznie się piknik rodzinny nad zalewem Żółtańce. Początkowo miał on się odbyć jeszcze w sierpniu jednak, z powodu złej pogody, został wtedy odwołany. Miejmy nadzieję, że tym razem pogoda dopisze.

- Można być blisko ludzi, spędzać milo i pozytywnie czas, a dodatkowo pomagać. Dlatego też wydarzenie przygotowane przez nas ma cieszyć i wspierać. Podczas pikniku będziemy zbierać plastikowe nakrętki na rehabilitację Angeliki (ta akcja trwa na terenie naszego powiatu już od jakiegoś czasu), będziemy zbierać karmę i akcesoria dla podopiecznych "Hotel dla psów u Psiej Mamy - Edyta Kister", ale, przede wszystkim, każdy będzie mógł wesprzeć cegiełką zbiórkę na rzecz Wiktora Cabana - chłopca dotkniętego nieuleczalną genetyczną chorobą miopatią miotubularną - informuje Katarzyna Rot, koordynatorka akcji i pikniku rodzinnego.

Oprócz tego na gości czekać będzie wiele atrakcji. Przewidziane są m.in. konkurs plastyczny dla dzieci, alpaki, dmuchańce, malowanie twarzy, występy artystów z Chełmskiej Szkoły Rocka, pokaz samochodów z PRL-u czy zabawy dla dorosłych uczestników. 

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Polska 2050. 

- Serdecznie wszystkich zapraszam w imieniu swoim, jak i wszystkich członków stowarzyszenia z całego województwa oraz ogromnej rzeszy sponsorów tego wydarzenia. Pomaganie jest piękne, a jeśli przy tym można wywołać uśmiech na twarzach dzieci, staje się jeszcze piękniejsze - dodaje Rot. 

Przyjdź, odpocznij, pomóż. Naprawdę warto!

Czytaj także:

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: historiaTreść komentarza: pierdzistołki od picia kawy i "spadaj na drzewo"Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:41Źródło komentarza: W budżetówce płacą więcej niż w firmach prywatnych. Tyle zarabiają PolacyAutor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetargAutor komentarza: BezradnyTreść komentarza: To jakiś drogi ten tłuczeń bo cała podwyżka wyniesie ok.4150zł miesięcznie. To dwa samochody tłucznia miesięcznie.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 11:11Źródło komentarza: Gm. Białopole. Otworzyli oferty śmieciowych ofert. Samorządowcy przeżyli szok.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama