Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 07:26
Reklama

NASZ PLEBISCYT. Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu po raz szósty!

Już po raz szósty wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Niedźwiedzi Biznesu, która odbędzie się 21 października w Chełmie. Patronem plebiscytu jest Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.
NASZ PLEBISCYT. Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu po raz szósty!
– Chcemy doceniać ludzi, stworzone przez nich produkty i firmy. Dostrzeżenie osiągnięć i uznanie dla ludzkiej pracy to cel jaki przyświeca Niedźwiedziom Biznesu - podkreśla Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Super Tygodnia Chełmskiego.

Tytuły Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu przyznane zostaną w  kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo (do 9 pracowników), Małe Przedsiębiorstwo (10-49 pracowników), Średnie Przedsiębiorstwo (50-249 pracowników) i Duże Przedsiębiorstwo (powyżej 250 pracowników), Produkt Roku, Debiut Roku, Inwestycja Samorządowa i Kobieta Sukcesu. Przyznany zostanie też tytuł Ambasadora Biznesu. W ten sposób uhonorowane będą osoby, pochodzące z naszego regionu, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały na rzecz rozwoju regionu. Ambasadorem może zostać również firma, która rozsławiła Chełmszczyznę dzięki swojej działalności.

– Do organizacji plebiscytu wracamy po rocznej przerwie. To był trudny dla wszystkich przedsiębiorców. Przedsiębiorcy wyszli z niego mocniejsi i jeszcze bardziej głodni sukcesu. Najpierw gospodarkę drenowała pandemia koronawirusa. Później na Ukrainie wybuchła wojna i staliśmy się krajem frontowym. Do tego od kilku miesięcy towarzyszy nam dwucyfrowa inflacja. Tym bardziej trzeba zwracać uwagę na działające w naszym regionie firmy. Chcemy uhonorować przedsiębiorców, którzy tutaj płacą podatki i zapewniają miejsca pracy. Tym firmom, należy się szczególna uwaga – podkreśla Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Super Tygodnia Chełmskiego. 

W pierwszym etapie naszego plebiscytu, odbędzie się prezentacja nominowanych kandydatów i głosowanie za pomocą kuponów drukowanych w naszej gazecie oraz SMS-ami. W drugim etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów i wyróżnionych w każdej kategorii.

Ceremonia dekoracji zwycięzców odbędzie się już w październiku, podczas uroczystej gali Chełmskich Niedźwiedzi Biznesu.

– Wierzymy, że warunki pozwolą nam na organizację gali w wymiarze nie mniejszym, niż te wcześniejsze, które podsumowywały poprzednie edycje naszego plebiscytu. Naszym celem jest integracja środowiska biznesowego, które ma gigantyczny wpływ na rozwój regionu. Chcemy doceniać ludzi, stworzone przez nich produkty i firmy. Dostrzeżenie osiągnięć i uznanie dla ludzkiej pracy to najważniejszy cel jaki przyświeca Niedźwiedziom Biznesu – dodaje na koniec Piotr Pyrkosz.

Zapraszamy  do zgłaszania kandydatów. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod nr (82) 565 27 05 lub listownie, pisząc na adres: Super Tydzień Chełmski, 22-100 Chełm ul. Lubelska 31, także mailowo: [email protected] lub w wiadomości na naszym profilu Facebook.

Patronem plebiscytu jest Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski. Do udziału zapraszają organizatorzy - Super Tydzień Chełmski i Radio Bon Ton.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama
Reklama