Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 08:01
Reklama

Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"

Dzisiaj na pl. Łuczkowskiego odbędzie się koncert "Karaoke dla Zwycięstwa". Wystąpi duet „Rzeka Życia” Iwanna Sawczenko i Jarosław Antonijczuk.
Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"

Już dziś wieczorem (1 lipca), o godz. 19 odbędzie się koncert "Karaoke dla Zwycięstwa" na pl. Łuczkowskiego. Wydarzenie zorganizowane jest przez Telewizję Lwów, aby podziękować Polakom za pomoc i zaangażowanie oraz dodawanie otuchy Ukraińcom, którzy dostali schronienie w naszym kraju. 

Podczas koncertu wystąpi duet „Rzeka Życia” Iwanna Sawczenko i Jarosław Antonijczuk, który wykona polskie i ukraińskie pieśni. 

Głównym celem całego cyklu koncertów jest podziękowanie Polakom oraz dodanie otuchy Ukraińcom. Caritas Polska będzie prowadziła zbiórkę do puszek podczas każdego koncertu. Pieniądze mają być przeznaczone na zakup samochodu dla dziennikarzy telewizji „Pierwszy Zachodni”, walczących na froncie.

Kolejne koncerty odbędą się w: Tomaszowie Lubelskiem (2 lipca, godz. 19), Lublinie (3 lipca, godz. 19), Zamościu (4 lipca, godz. 19) oraz Rzeszowie (5 lipca, godz. 19).


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
am 02.07.2022 21:19
Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.

ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama
Reklama