Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Norbert z medalem

Norbert Górnik z Majdanu Ostrowskiego (gmina Wojsławice) zajął pierwsze miejsce w kategorii chłopców z gimnazjum w XIV Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Szkół Podstawowych i Gimnazjów, jaki odbył się 1 lipca w Leśniowicach.

Drugie miejsce w tej samej kategorii wywalczył Przemysław Nowaczek z Ostrowa Kolonii (również gm. Wojsławice). Do udziału w turnieju przygotowywali się pod kierunkiem Józefa Majuka, opiekuna Szkolnego Koła Szachowego, nauczyciel ZSP w Wojsławicach.

W turnieju uczestniczyło 17 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów z terenu województwa lubelskiego. W kategorii dziewcząt ze szkoły podstawowej zwyciężyła Elżbieta Tomaszewska (MKS Agros Chełm), drugie miejsce zajęła Aleksandra Radecka UKS Astra Leśniowice. W kategorii chłopców ze szkoły podstawowej zwyciężył Mikołaj Drozd (MKS Agros Chełm), na drugim miejscu był Błażej Brudnowski (MKS Agros Chełm),  na trzecim zaś Kamil Baran (LUKSz Fajsławice). W kategorii gimnazjalistek zwyciężyła Oliwia Prucnal (UKS Astra Leśniowice). Drugą lokatę zajęła Natalia Oszust (UKS Astra Leśniowice), trzecią zaś Karolina Radecka (UKS Astra Leśniowice).

Turniej zorganizował Klub Sportowy "Astra" w Leśniowicach. Współorganizatorem było Starostwo Powiatowe w Chełmie, wójt gminy Leśniowice, Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach oraz Szkoła Podstawowa w Leśniowicach.

 

Zobacz też: Nowe twarze w Chełmiance


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama