Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:24
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Rejowiec: Raził prądem, dusił poduszką, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

17-letni mieszkaniec gminy Rejowiec zastał wczoraj tymczasowo aresztowany, po tym jak w środę za pomocą przewodu elektrycznego raził prądem i dusił poduszką 44 latkę. Gdy usłyszał krzyki członków rodziny, uciekł przez okno.
Gm. Rejowiec: Raził prądem, dusił poduszką, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa
Autor: Fot. Policja Chełm

Do zdarzenia doszło w minioną środę. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o porażeniu prądem 44-letniej kobiety z gminy Rejowiec. Na miejsce została również wezwana pomoc medyczna, która udzieliła jej natychmiastowej pomocy.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, 17-latek poprzez podłączenie kabla do gniazdka raził prądem 44-latkę. Gdy kobieta zaczęła się bronić i krzyczeć, wówczas młody mężczyzna, chcąc ją uciszyć, przyłożył jej do twarzy poduszkę i zaczął dusić. Gdy usłyszał krzyki członków rodziny wyskoczył przez okno i uciekł - informuje starsza sierżant Angelika Głąb-Kunysz z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany przez mundurowych i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Czytaj także: Właściciel serwisu skazany

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Polski lad 19.02.2022 17:37
Alw ci mlodzi maja teras fetysze

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama