Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 11:31
Reklama Reklama sprzedaży domów na Os. Niedźwiadek w Chełmie

Konkurs: Pochwalcie się SUPERdzieciakami

Zapraszamy do udziału w wakacyjnym plebiscycie Super Dzieciaki 2017! Mogą wziąć w nim udział dzieci w wieku do 10 lat.
Konkurs: Pochwalcie się SUPERdzieciakami

Twoja pociecha jest fotogeniczna? Lubi pozować do zdjęć? Wyróżnia się urodą wśród swoich rówieśników? Zgłoś ją do naszego plebiscytu i wygraj dla niej fantastyczne nagrody.

Konkurs składa się z dwóch etapów, podobnie jak wakacje potrwa dwa miesiące. W lipcu czekamy na zgłoszenia do plebiscytu. Dzieciaki można zgłaszać za pomocą maila: [email protected] lub poprzez naszego fanpage`a na Facebooku.

Zgłoszenie powinno zawierać:

1. Imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek

2. Numer tel. kontaktowy do rodziców

3. Zdjęcie portretowe w dobrej jakości

4. Zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na publikację wizerunku dziecka

 Wysłane do nas zdjęcia zostaną umieszczane na naszej stronie internetowej (www.supertydzien.pl), gdzie odbywa się pierwszy etap głosowania plebiscytowego. W poniedziałkowym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego będziemy prezentować dzieci zgłoszone w danym tygodniu.

Dzieci, które otrzymają najwięcej punktów w głosowaniu internetowym, przejdą do finału, gdzie będą miały szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody.

Sierpień to miesiąc głosowania gazetowego. W wydaniu, które ukaże się 31 lipca zaprezentujemy uczestników finału, na których będzie można głosować na kuponie drukowanym w gazecie. Pod koniec sierpnia odbędzie się rozstrzygnięcie plebiscytu i wręczenie upominków.

Dla zwycięzców mamy przewidziane atrakcyjne nagrody. Otrzyma je dziesięcioro dzieci z najwyższą punktacją. Zapraszamy do wakacyjnej zabawy.

 

Partnerem naszej zabawy jest Pokusa Chełm

GŁOSOWANIE JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁO! ZOBACZCIE ZGŁOSZENIA! 

KLIKNIJ TUTAJ

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Karolina 04.09.2017 10:41
Dlaczego w nowym wydaniu Super Tygodnika nie ma rozstrzygnięcia głosowania???

Super Tydzień Chełmski 04.09.2017 11:05
Rozstrzygnięcie będzie 11 września (poniedziałek). Pozdrawiamy!

Kasia 26.07.2017 00:08
Ja wiem dlaczego te dzieci mają tyle głosów wielokrotnie głosują ludzie znajomi może tych rodziców i sami rodzice a tak się da robić wystarczy włączyć i wyłączyć internet w telefonie ponownie wejść i można głosować i tak z każdym razem i nabijaac bardzo dużo głosów to jest niesprawiedliwe ze strony tych rodziców bo nie wierzę jak można przez jeden dzień 1000 głosów mieć. Jest to nadużycie w głosowaniu powinno się głosować raz i powiązane powinno być z kontami na Facebooku wtedy to być może było by fer głosowanie....

lena 25.07.2017 08:20
konkurs jest niesprawiedliwy. skad mozna miec tyle głosów moim zdaniem kazde dziecko jest powinno dostc jakis skromny upominek. i zadno dziecko nie jest brzydkie nie można tak tego nazywać.

Agata 20.07.2017 18:16
Tak to tylko zabawa ,ale wydaje się ,że tylko dla dzieci ,bo one zawsze bawią się fair play czyli nie jest ich jedynym celem zwycięstwo ,które należy osiągnąć za wszelką cenę.Osobę przestrzegająca zasad fair play można poznać po godnym zachowaniu zarówno w wypadku zwycięstwa jak i porażki.Niestety tylko dzieci zajmujące miejsca w drugiej dziesiątce i dalej prawdopodobnie mają oddane sprawiedliwie głosy .Szkoda ,że dorosłych nie cechuje szczerość i chęć fajnej zabawy ,jest to bardzo przykre.Zgadzam się z Jolantą ,każde dziecko powinno być nagrodzone najdrobniejszym prezentem ,nie one przecież są winne niesprawiedliwego głosowania.

Tadek 17.07.2017 12:02
Jolanta zgadzam sie z Tobą ale to co napisala Sylwia dno !!! Jak mozna powiedziec ze dzieci sa ladne albo nie

Tadek 17.07.2017 11:45
Piszecie tu o sprawiedliwosci a tekst " są o wiele ladniejsze dzieci " też nie jest sprawiedliwy . To nie jest plebiscyt na Miss dzieci tylko super dzieciaków

Sylwia 16.07.2017 15:07
Nie rozumiem skąd taka ilość głosów jeśli chodzi o 1,2,3 miejsce są o wiele ładniejsze dzieci i zajmują końcowe miejsca oszustwo.....

Jolanta 16.07.2017 09:18
Moim zdaniem jest to niesprawiedliwe. Powinni pierwsze zbierać zgłoszenia dzieci opublikować i rozpocząć głosowanie aby każde dziecko miało takie same szanse . Maluszki tego nie rozumieją ale starszym pewnie będzie przykro że nic nie wygrają. Dlatego myślę że fajnie by było gdyby choćby drobne upominki były wręczone wszystkim tym dzieciaczkom które nie znajdą się w tej dziesiątce. Pozdrawiam.

Zenada :( 15.07.2017 20:01
Komentarz zablokowany

Tadek 13.07.2017 15:17
Wszysko wyjdzie w głosowaniu gazetowym to tylko zabawa

Muniek 16.07.2017 19:50
Hahaha ale pozniej bedzie kupe smiechu jesli wszyscy z pierwszych miejsc dostana kilkanascie glosow w glosowaniu gazetowym :) Bo zaloze sie ze nikt nie kupi 10000 egzemplarzy STCh zeby oddac glos na swojego faworyta.

PC Maniak 12.07.2017 08:40
Witajcie. Teoretycznie według twórców konkursu można oddać tylko jeden głos. Praktycznie co oczywiście sprawdziłem nie jest prawdą. Twórcy założyli, że z jednego IP internetowego urządzenia można zagłosować tylko raz i to prawda. Z tym, że z urządzenia posiadające dynamiczny adres IP umożliwiają głosowanie wielokrotne. Wystarczy w przypadku np. routera neostrady wyłączyć i włączyć router i zmienia nam się IP, co pozwala na oddanie ponownego głosu, ale to jest bardziej czasochłonne. Podobnie jest w przypadku urządzeń mobilnych z internetem mobilnym i zabiera o wiele mniej czasu. Zmiana transmisji danych na 3G/2D i każde wyłączenie transmisji danych i włączenie powoduje zmianę adresu IP urządzenie, co powoduje możliwość oddawania kolejnych głosów. Przypadłość ta jak zaobserwowałem skutkuje nadużyciami w głosowaniach co widać w liczbach rankingowych. Moim skromnym zdaniem bardziej sensowne było by połączenie głosowania z kontami Facebooka, ale to taka moja rada dla twórców głosowań na przyszłość. Pozdrawiam

rozbawiona 11.07.2017 14:27
Ale wiecie, że to jest tylko zabawa?

Dianka 11.07.2017 19:47
Zabawa zabawą ale dzieci czekaja i raczej nie rozumieja ze konkurs jest niesprawiedliwy...

Talojalna 11.07.2017 13:53
Też jestem tego zdania że to jest jedno wielkie oszustwo. Dzieci ktote dołączają do plebiscytu w przeciagu kilku dni zajmują poczatkowe miejsca. A te które dołączyły do głosowania na samym poczatku obecnie zajmują 40 któreś i dalsze. A dziewczynka znajdujaca się na pierwszym miejscu w przeciagu 2-3 dni zdobywa ponad 2 tysiace głosów ciekawe jakim cudem.

Ł
lukasz 10.07.2017 17:54
Witam , użyłem kilku przeglądarek , przelogowałem się na inne konto , użyłem przeglądarki w smartfonie , wyczyściłem pliki cookies . Nic nie przyniosło rezultatu , nie da się głosować ..

Smiech na sali :) 10.07.2017 00:43
Nie tylko Pani ma problemy z oddawaniem gosów! Dziwi mnie tylko fakt dlaczego w przeciagu kilku minut nie którym dzieciaczkom wpada po kilkanascie glosów, szczegolnie tym z pierwszych miejsc!!! Bardzo dziwne. Moze byl by to dobry artykul do nastepnego wydania STCh :)

Agnieszka 11.07.2017 11:40
Witam. Dla mnie to oszustwo!!!. Ja też mam swoją faworytke na którą nie można oddać głosu - dlaczego. ? A ci co są na 1 i 2 miejscu przybywa im głosu z min na min. Obserwując tylko z ciekawości dziecko z ms 1 jakim cudem od wczoraj przybyło jej blisko 600 głosów ? Oszustwo, krętactwo i podstęp. Tak się nie robi. Dla mnie ten plebiscyt jest cały przegrany - dzieci nie mają równych szans.

Ta lojalna 11.07.2017 13:45
Pomijając fakt że tylko dziecko dostaje się do plebiscytu i w przeciagu dwóch dni zajmuje miejsca w pierwszej piątce. A dzieci które dołączyły na samym poczatku głosowania sa na 40 którymś miejscu. Dla mnie jest to nie normalne. A w szczególności dziewczynka z 1 miejsca w przeciagu kilku dni zdobyla ponad 2 tysiące głosów. Żadnej sprawiedliwości.

Marek K 16.07.2017 19:57
Zgadzam się z Panią! Super Tydzień nie dopracował pewnych kwestii związanych z możliwością glosowania. Miejmy nadzieje ze STCh czyta wszystkie komentarze i wyciągnie wnioski z tego konkursu i następnym razem wprowadzi np glosowanie przez SMS. Za 2.50 +VAT i zobaczymy ile było by głosów. Pozdrawiam

Reklama
Reklama