Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Z nami kupisz i sprzedasz nieruchomość bezpiecznie

Agenci z Północ Nieruchomości w Chełm przykładają dużą wagę do jakości świadczonych usług. To oznacza, że pomagają klientom na każdym etapie procesu transakcyjnego. Chętnie odpowiadają też na liczne pytania i rozwiewają wątpliwości. W tym artykule Karina Szponar wyjaśnia, że kupujący daną nieruchomość nie płaci prowizji agentowi.
Z nami kupisz i sprzedasz nieruchomość bezpiecznie

Kolejne sprzedane nieruchomości za mną i pozytywne recenzje zadowolonych klientów to niewątpliwie przyjemna strona pracy agenta Północ Nieruchomości w Chełmie. Przecież nie ma nic lepszego niż zadowolony klient, który po sprzedaży okazuje swą wdzięczność. Zanim jednak do tego dojdzie, agent musi dobrze poznać oczekiwania klienta i stawić czoła trudnościom, które często pojawiają się podczas sprzedaży lub zakupu. Na tym etapie klienci zadają też pytania. Na jedno z nich nasz agent odpowiada w tym artykule. 

Kupujący nie płaci nam prowizji

Kilka razy w tym tygodniu wśród osób oglądających nieruchomości znajdujących się w mojej ofercie padło zapytanie, czy kupując daną nieruchomość, muszą zapłacić mi prowizję. Dlatego postanowiłam opowiedzieć, jak wygląda kupno nieruchomości z mojej oferty – zaznacza agent Północ Nieruchomości w Chełmie Karina Szponar. – Otóż to sprzedający, z którym mam podpisaną umowę, opłaca moje wynagrodzenie. Kupujący dla agencji nie płaci nic. Rozlicza się tylko ze sprzedającym oraz notariuszem, który również odprowadzi za niego podatek od czynności cywilnoprawnych do urzędu skarbowego – wyjaśnia agentka. 

Jesteśmy zaufaną firmą

Wielu klientów zastanawia się, czy sprzedając lub kupując nieruchomość, nawiązać współpracę z agencją nieruchomości. A jeśli tak, to z którą. Ma wiele obaw związanych z wiarygodnością firmy, profesjonalizmem agentów, opłatami za usługę. – Zadajecie sobie pytanie, dlaczego nie ma obawy przed zakupem ze mną? Dlaczego z agencja lepiej? Przede wszystkim jest bezpieczniej. Jesteśmy zaufaną firmą – podkreśla Karina Szponar. – Podczas przyjęcia nieruchomości w pośrednictwo robię pełną weryfikację dokumentów. Poza tym ze mną jest taniej, gdyż notariusz, z którym współpracuję, działa na preferencyjnych warunkach. Miałam taki przypadek, że nasz klient, który kupował z nieruchomość, nie mógł uwierzyć, że w kancelarii, z którą współpracujemy, będzie taniej. Zadzwonił więc do znajomego notariusza i usłyszał cenę, która była wyższa niż w naszej kancelarii – opowiada agentka. Jednocześnie podkreśla, że ona i klient mają ten sam cel – sfinalizować transakcję na satysfakcjonujących dla klienta warunkach. Dlatego od początku opiekuje się całym procesem transakcyjnym. – Klient może zadzwonić i zapytać, o to. co go nurtuje, zanim urośnie do rangi olbrzymiego problemu. Nasza firma działa publicznie, więc nie możemy pozwolić sobie na nieuczciwe zagrywki. Nawiązujemy współpracę z nowymi osobami, gdyż polecają nas klienci, którzy nam zaufali i nie zawiedli się. A najlepszym dowodem na to, że klient jest zadowolony ze współpracy z nami, są referencje – podsumowuje Karina Szponar

Z Kariną oraz innymi agentami Północ Nieruchomości w Chełmie można skontaktować się również poprzez fanpage na Facebooku. Tam też publikowane są aktualne oferty i nowinki z branży nieruchomości.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Jan 24.10.2021 04:56
Pani Szponar ma reklame w gazecie, bo w niej ma prace.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama