Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 06:19
Reklama

Chełm: Włożył głowę żony do lodówki

Prawdziwy koszmar – tak może określić swoje małżeństwo chełmianka, nad którą przez 8 lat znęcał się mąż. Bił ją, szarpał, groził, osaczał, zamykał w domu i zmuszał do seksu. Nawet gdy się wyprowadziła, nie dał jej spokoju. Zaczął ją uporczywie nękać.
Chełm: Włożył głowę żony do lodówki

Akt oskarżenia w tej sprawie kilka dni temu prokuratura chełmska przesłała do sądu. Jak wynika z ustaleń śledczych, małżeństwem byli od 2012 do ubiegłego roku. Dręczyć ją zaczął po urodzeniu córki, znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Najpierw mieszkali z rodzicami żony, potem kupili sobie mieszkanie. Gdy zamieszkali sami w 2018 r., jego agresywne zachowania nasiliły się. Często wpadał w szał po alkoholu. Ograniczał jej kontakty z rodziną, poniżał, popychał, bił po głowie i ciele, wyciągał ją z łóżka dziecka za włosy, wkładał jej głowę do lodówki, rzucał w nią domowymi sprzętami, wyzywał, opluwał. Na dodatek osaczał ją i izolował, zamykał ją w domu, zabierał jej klucze i telefon.

Gdy zaczęła pracować, 36-latek zaczął ją oskarżać o zdradę. Na dodatek – jak ustalili śledczy – zmuszał ją do seksu, bo „jako żona powinna być posłuszna”. Nieraz stosunki były karą za nieposłuszeństwo, bo wychodziła z domu na spotkania z koleżankami lub za często widywała się z rodziną.

Zdesperowana kobieta bała się męża, wiedział, że jak nie będzie go słuchała, czeka ją piekło.

W styczniu 2019 r. w końcu wyprowadziła się z córką z ich wspólnego mieszkania. 36-latek jednak się z tym nie pogodził. Zaczął ją uporczywie nękać. Wysyłał jej wulgarne i obelżywe sms-y oraz groźby.

Mężczyzna przed prokuratorem przyznał, że ciężko znosił rozstanie i wysyłał jej wiadomości, ale jej nigdy nie groził. Twierdził, że to żona i jej obecny partner prowokują go, by uzyskać zakaz zbliżania i przejęć mieszkanie.

Śledczy kilka dni temu sporządzili akt oskarżenia w tej sprawie. Niebawem dręczyciel stanie przed chełmskim sądem.

Teraz czytane: W dawnych zakładach obuwia ma powstać galeria handlowa

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FANPISTreść komentarza: A w Chelmie chca po 8500 za m2 kosmosData dodania komentarza: 08.08.2022, 10:43Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: OnaTreść komentarza: Miki zobaczymy jak teraz będą łatane i czy w ogóle będą . Będą dobre zmiany zresztą już są !!!Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:40Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: ChełmiankaTreść komentarza: Dziwne rzeczy , że spółka miejska jest niezależnym podmiotem jeśli chodzi o kasę . Naprawdę są powody do przechwałek że chce się zamknąć firmę tylko pieniędzy na wypłaty nie było . Wstyd panie prezydencie żeby ludzie nie mieli co do garnka włożyć . Jednak może przy następnych wyborach ludzie zmienią zdanie na temat pana i pana rządów .Data dodania komentarza: 08.08.2022, 07:39Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: szkoda pieniędzy na takie remonty skoro już teraz pojawiły się dziury w tych łatanych miejscachData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:53Źródło komentarza: Chełm. Pracownicy MPRD otrzymają zaległe wynagrodzeniaAutor komentarza: mikiTreść komentarza: stali tam do 18 - co najmniej 5 godzin blokowali drogęData dodania komentarza: 07.08.2022, 21:50Źródło komentarza: Chełm. Skoda zderzyła się z mercedesem na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama