Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Włożył głowę żony do lodówki

Prawdziwy koszmar – tak może określić swoje małżeństwo chełmianka, nad którą przez 8 lat znęcał się mąż. Bił ją, szarpał, groził, osaczał, zamykał w domu i zmuszał do seksu. Nawet gdy się wyprowadziła, nie dał jej spokoju. Zaczął ją uporczywie nękać.
Chełm: Włożył głowę żony do lodówki

Akt oskarżenia w tej sprawie kilka dni temu prokuratura chełmska przesłała do sądu. Jak wynika z ustaleń śledczych, małżeństwem byli od 2012 do ubiegłego roku. Dręczyć ją zaczął po urodzeniu córki, znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Najpierw mieszkali z rodzicami żony, potem kupili sobie mieszkanie. Gdy zamieszkali sami w 2018 r., jego agresywne zachowania nasiliły się. Często wpadał w szał po alkoholu. Ograniczał jej kontakty z rodziną, poniżał, popychał, bił po głowie i ciele, wyciągał ją z łóżka dziecka za włosy, wkładał jej głowę do lodówki, rzucał w nią domowymi sprzętami, wyzywał, opluwał. Na dodatek osaczał ją i izolował, zamykał ją w domu, zabierał jej klucze i telefon.

Gdy zaczęła pracować, 36-latek zaczął ją oskarżać o zdradę. Na dodatek – jak ustalili śledczy – zmuszał ją do seksu, bo „jako żona powinna być posłuszna”. Nieraz stosunki były karą za nieposłuszeństwo, bo wychodziła z domu na spotkania z koleżankami lub za często widywała się z rodziną.

Zdesperowana kobieta bała się męża, wiedział, że jak nie będzie go słuchała, czeka ją piekło.

W styczniu 2019 r. w końcu wyprowadziła się z córką z ich wspólnego mieszkania. 36-latek jednak się z tym nie pogodził. Zaczął ją uporczywie nękać. Wysyłał jej wulgarne i obelżywe sms-y oraz groźby.

Mężczyzna przed prokuratorem przyznał, że ciężko znosił rozstanie i wysyłał jej wiadomości, ale jej nigdy nie groził. Twierdził, że to żona i jej obecny partner prowokują go, by uzyskać zakaz zbliżania i przejęć mieszkanie.

Śledczy kilka dni temu sporządzili akt oskarżenia w tej sprawie. Niebawem dręczyciel stanie przed chełmskim sądem.

Teraz czytane: W dawnych zakładach obuwia ma powstać galeria handlowa

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama