Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 05:32
Reklama

Włodawa: 73-latek zasnął za kierownicą i wjechał pod naczepę

Do poważnie wyglądającej kolizji doszło w Hannie na drodze wojewódzkiej nr 816. Kierujący volkswagenem passatem nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w renault. Najprawdopodobniej mężczyzna zasnął za kierownicą.
Włodawa: 73-latek zasnął za kierownicą i wjechał pod naczepę

W czwartek (1 lipca) tuż przed godz. 14:00 doszło do poważnie wyglądającej kolizji na drodze wojewódzkiej nr 816 w miejscowości Hanna. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący volskwagenem passatem nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadące z naprzeciwka renault, którym kierował 26-latek z gminy Biała Podlaska.

- 73-latek został zabrany do szpitala, na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Z relacji świadków zdarzenia wynikało, że mężczyzna zasnął za kierownicą. Badanie alkomatem wykazało, że obydwaj kierujący byli trzeźwi - mówi Elwira Tadyniewicz z KPP we Włodawie.

Policja apeluje, zwłaszcza teraz w czasie wakacji, kiedy częściej wybieramy się w dłuższe podróże, aby odpowiednio przygotowywać się do każdego wyjazdu. Oprócz zadbania o sprawne auto, nie należy zapominać o odpoczynku przed podróżą.

- Kiedy w czasie jazdy poczujemy nagłe zmęczenie najlepiej wtedy zatrzymać samochód, wyjść na zewnątrz i zaczerpnąć świeżego powietrza, napić się kawy. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego uczestnika ruchu drogowego, dlatego przypominamy o odpowiedzialności za kierownicą.

Teraz czytane: Kupując miód pomagasz pogorzelcom z Leśniowic

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama