Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 czerwca 2026 06:47
Reklama baner reklamowy
Reklama

Piknik Lotnicze Depułtycze już w czerwcu!

Widowiskowe pokazy, mnóstwo imprez towarzyszących, fantastyczna atmosfera i niezapomniane przeżycia. Jak zapewniają organizatorzy II Międzynarodowego Pikniku "Lotnicze Depułtycze" atrakcji w tym roku nie zabraknie.

Dwudniowa impreza na lotnisku w Depułtyczach Królewskich odbywać się będzie w tym roku w dniach 10 i 11 czerwca. Uroczyste otwarcie planowane jest o godz. 10.30.

Pokazy mają charakter rodzinnego pikniku, dlatego organizatorzy zachęcają, aby podczas tego czerwcowego weekendu nie siedzieć w domu, lecz spędzić miło czas w plenerze w doborowym towarzystwie.

W związku z tym, że wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, organizatorzy podpowiadają, jak przygotować się do imprezy, co ze sobą zabrać i jaki środek transportu wybrać.

- Przede wszystkim zachęcam do tego, aby osoby wybierające się do Depułtycz, skorzystały z komunikacji miejskiej. Będą to specjalnie oznakowane autobusy, dzięki którym unikniemy stania w korkach i szukania miejsc parkingowych - przekonuje Tomasz Błaziak, pełnomocnik do spraw bezpieczeństwa Kagero Publishing. - Jeśli jednak ktoś zdecyduje się wybrać na pokazy samochodem, proponuję aby zabrał też znajomych, będzie ekonomiczniej. Ponadto niech włoży za przednią szybę białą kartkę - dla kierujących ruchem będzie to informacja, że dany samochód jedzie właśnie na imprezę.

Tomasz Błaziak odradza zabieranie ze sobą zwierzaków. W tłumie na pewno nie będą się dobrze czuły. Impreza nie jest przystosowana do ich przyjęcia.

Mile widziani są za to najmłodsi mieszkańcy naszego regionu. - Ze względu na to, że piknik ma charakter rodzinny, zachęcamy do tego, aby przyjechać z dziećmi. Warto wyposażyć maluchy w kartkę z danymi i telefonem kontaktowym. Gdyby dziecko się zgubiło, łatwiej będzie nam skontaktować się opiekunem - wyjaśnia Błaziak. - No i oczywiście w trosce o własne zdrowie i członków rodziny proponuję zabrać ze sobą nakrycia głowy i coś od deszczu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama Nieruchomości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama