Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 6 października 2022 13:54
Reklama Reklama firmy Pomix

Niebo w ziemi triumfuje i zgarnia puchar wójta

Cztery drużyny wzięły udział w rozegranym po raz szesnasty turnieju piłki nożnej dzikich drużyn o Puchar Wójta Gminy Chełm. Najlepszy okazał się zespół Niebo w ziemi, który w finale pokonał reprezentantów Strupina Dużego.
Niebo w ziemi triumfuje i zgarnia puchar wójta

Spotkania eliminacyjne rozegrano na boisku w Srebrzyszczach. Cztery drużyny: Niebo w ziemi, Strupin Duży, Januszki Okszów i Zryw Żółtańce, zagrały systemem "każdy z każdym". Podczas pierwszego dnia rywalizacji odbyły się cztery pojedynki. Dwa zwycięstwa: ze Zrywem 4:2 oraz Januszkami 3:1, zanotował zespół Niebo w ziemi. Dwa mecze na swoją korzyść rozstrzygnęli także zawodnicy ze Strupina Dużego, którzy najpierw ograli drużynę Januszków 2:1, a następnie uporali się ze Zrywem, wygrywając skromnie 1:0. Finałowe spotkania rozegrano na boisku w Rożdżałowie. W spotkaniu o pierwsze miejsce zmierzyły się zespoły Niebo w ziemi oraz Strupin Duży. Zwyciężyli reprezentanci tej pierwszej drużyny, która zaaplikowała swoim rywalom trzy bramki, nie tracąc żadnej. Z kolei w spotkaniu o trzecie miejsce Januszki z Okszowa pewnie pokonali Zryw Żółtańce 5:1.

 

Triumfatorzy zmagań otrzymali z rąk zastępcy wójta Lucjana Piotrowskiego i przewodniczącego rady gminy Artura Kubackiego okazały puchar. Najlepszym zawodnikiem a jednocześnie królem strzelców turnieju został Adrian Wrona z zespołu Niebo w ziemi. Z kolei nagroda dla najlepszego bramkarza powędrowała do Grzegorza Wójcika, reprezentanta drużyny Januszki Okszów. Organizatorzy nagrodzili także najstarszego zawodnika uczestniczącego w zawodach, a był nim Alfred Poznański (Strupin Duży). Organizatorem imprezy i fundatorem nagród było biuro promocji gminy Chełm.

 

Zobacz też: TKKF zorganizował wakacje dla podopiecznychOceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama