Wyjazd do Niemiec - dlaczego warto jechać busem?

  • 13.11.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Wyjazd do Niemiec - dlaczego warto jechać busem?
Planując podróż do naszych zachodnich sąsiadów warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego środka transportu. I choć przewóz osób do Niemiec oferuje dziś wiele firm, to jednak propozycje znacznie różnią się od siebie. Przelot samolotem wymaga przede wszystkim dostępności lotniska, a także wiąże się ze zwiększonymi kosztami. Bilety na pociąg są znacznie tańsze, jednak kolej nadal bywa zawodna. Awarie trakcji i znaczne opóźnienia potrafią wyczerpać największe pokłady cierpliwości. Decydując się na wyjazd samochodem należy liczyć się ze znaczącymi wydatkami na paliwo, ograniczeniem miejsca na bagaż i faktem, że tak naprawdę kierowca sam będzie zmagał się z niespodziankami, jakie mogą przydarzyć się na trasie. W chwili obecnej najbardziej atrakcyjną formą przejazdu do Niemiec jest podróż busem. Tanie busy do tego kraju szturmem zdobyły rynek transportowy, ale koszt przejazdu to nie jedyna zaleta tej formy komunikacji.

Po pierwsze – bezpieczeństwo

Warto wybrać firmę z wieloletnim stażem. Gwarancją bezpieczeństwa jest działalność oparta o wymagane licencje i certyfikaty do krajowego oraz międzynarodowego przewozu osób. Doświadczenie na rynku przewoźników w znaczący sposób przekłada się na jakość i komfort podróży. Jedynie wykwalifikowani kierowcy, którzy zdobywali doświadczenie na trasach europejskich oraz doskonale znają język niemiecki, są swoistą wizytówką firmy. Zaufanie setek pasażerów powinno być najlepszą reklamą.

Po drugie - komfort jazdy

Decydując się na podróż do Niemiec, dlatego tak istotny jest komfort jazdy. Wybierz nowoczesną flotę, np. sprawdź zdjęcia aut na stronie www firmy. Dowiedz się czy samochody przewoźnika są wyposażone w szereg udogodnień, takich jak rozkładane siedzenia czy dwustrefowa klimatyzacja. Dodatkowe atuty stanowią gniazda USB przy każdym fotelu, jak również darmowe WiFi. Te elementy sprawią, że nawet dłuższa podróż upłynie w przyjaznej i miłej atmosferze.

Po trzecie – harmonogram dostosowany do pasażerów

Ustalając trasę przejazdu renomowana firma bierze pod uwagę przede wszystkim oczekiwania pasażerów. To klienci decydują o wielkości bagażu czy długości danej trasy. Harmonogram podróży jest w pełni dostosowany do ich potrzeb. O atrakcyjności naszej oferty mówią ceny biletów. Przewozy do Niemiec zaczynają się już od 250 złotych. Firmy bardzo często oferują szeroki pakiet zniżek dla grup zorganizowanych, natomiast stali klienci mogą liczyć na rabaty oraz upominki.

Po czwarte – dotarcie pod wskazany adres

Nadrzędnym celem liderów na rynku przewoźników do Niemiec jest bezpieczne i komfortowe dotarcie pod wskazany przez klienta adres. Aby uniknąć niepotrzebnego oczekiwania oraz stresu związanego z podróżą rzetelne firmy oferują przewóz busem osób w systemie „door to door”, czyli od drzwi do drzwi. Polega on na tym, że odbiera się klienta z umówionego adresu i dociera z nim na miejsce ustalone wcześniej. Taki sposób pozwala na wybór najbezpieczniejszej oraz najbardziej efektywnej trasy przejazdu.

Po piąte – optymalny czas podróży

Zaletą korzystania z usługi przejazdu busem jest nie tylko zmniejszenie kosztów podróży. Równie ważna jest optymalizacja czasu przemieszczenia się z punktu A do punktu B – w tym wypadku z Polski do Niemiec. Dzięki nowoczesnym i w pełni wyposażonym samochodom oraz doświadczonym kierowcom czas podróży na wyznaczonej trasie może trwać jedynie około 12 godzin. System przewozu „door to door” eliminuje niepotrzebne oczekiwanie na źle oznaczonych przystankach. To prawdziwa oszczędność jakże cennych w podróży minut.

Szybka i tania forma transportu

Kto z nas, wybierając się w podróż, przynajmniej raz w życiu nie skorzystał z jazdy busem? W chwili obecnej to jedna z najbardziej powszechnych form komunikacji. Busy łączą ze sobą mniejsze i większe miasta. Stanowią alternatywę komunikacyjną dla miejscowości, gdzie nie ma lotnisk, dworców kolejowych ani nawet postoju taksówek. To szybka i wygodna forma transportu. Ogromną zaletą jest cena biletu, a także wielkość samego auta. Dziś w busach wielu znanych firm ogólnie dostępna jest klimatyzacja czy WiFi. I nie jest to element luksusu, lecz podstawowe wyposażenie. Te udogodnienia są bardzo ważne w przypadku długich tras do Niemiec. Tanie busy nie są już mitem. Stanowią część rzeczywistości, którą oferujemy wszystkim pasażerom. I zachęcamy – wystarczy tylko wyjść z domu, by wyruszyć z nami w drogę.

Tekst powstał we współpracy z firmą przewozową przewozydoniemiec.pl.

Przewozy do Niemiec,
20-801 Lublin, ul. Żołnierska 7/24,
Tel. +48 530 835 506.

Grupa Tipmedia
Podziel się: