Grupa 999 prezentuje

  • 30.09.2020, 14:16
  • AN
Grupa 999 prezentuje
Od piątku w Galerii Atelier państwa Karczmarskich gości nowa wystawa fotograficzna. Zobaczymy na niej prace członków Grupy 999.

Nie mają programu, nie wytyczają kierunków. Nie obalają i nie tworzą nowych teorii. Ich przestrzenią jest fotografia. Spotykają się kilka razy w roku. Grupa założona została przez Halinę Morcinek i Jakuba Byrczka w 2012 roku skupia się na fotografii, performance oraz innych kreatywnych działaniach.

Zbiorowa wystawa fotografii Grupy 999 dotarła właśnie do Chełma. Autorzy prac to:  Jakub Byrczek, Barbara GórniakRyszard Karczmarski, Halina Morcinek, Kamil MyszkowskiTomas Rasl, Adam SobotaDavid StranskiKrzysztof Szlapa, Janusz Wojcieszek.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe