Z siekierą i nożem po numery do dziewczyn

  • 29.09.2020, 11:00
  • (apm)
Z siekierą i nożem po numery do dziewczyn
Trzech młodych mężczyzn stanie przed sądem za groźby pozbawienia życia z użyciem niebezpiecznych narzędzi. Chcieli w ten sposób „wydrzeć” od znajomych numery telefonów do dziewczyn, którymi najwyraźniej byli mocno zainteresowani.

Akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do sądu. Podejrzani w tymczasowym areszcie czekają na proces. 26-latek z Chełma, 33-latek z Jędrzejowa i 24-latek z Sawina 27 czerwca po godzinie 22 na parkingu przy jednym z chełmskich hoteli zaczepili dwóch siedzących w aucie młodych mężczyzn. Najpierw spokojnie rozmawiali. Ton jednak zmienili, gdy nie dostali od nich numerów telefonów do koleżanek, z którymi chcieli się najwyraźniej umówić. A gdy zaczepieni mężczyźni nie zgodzili się ich podwieźć do domu jednej z wybranek, stali się agresywni. Zaczęli grozić, że zniszczą auto. Wyjęli nawet ze swojego samochodu nóż i siekierę, by „przekonać” ich do współpracy.

W międzyczasie jednemu z poszkodowanych udało się uciec. Oddalił się pod pretekstem wyjścia do toalety i już nie wrócił. Skontaktował się jednak z kolegą, by się nie martwił, bo już „zbiera ekipę” na pomoc. To jeszcze bardziej rozwścieczyło agresorów. Ostatecznie jednak zadowolili się radiem samochodowym i transmiterem o wartości 400 złotych i odjechali. Policja namierzyła ich jeszcze tej samej nocy. Niebawem staną przed sądem.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe