Radny w sprawie Wschodniej

  • 26.09.2020, 08:00
  • AN
Radny w sprawie Wschodniej
Wykonawca remontu krajowej dwunastki zlikwidował jedyny dojazd do posesji przy ul. Wschodniej. Na takie rozwiązanie nie zgadzają się mieszkańcy ulicy. Postanowili szukać wsparcia u radnego Macieja Baranowskiego.

- Obecnie przejście i dojazd do posesji odbywają się po nasypie kolejowym. W przypadku deszczu brak jest możliwości wjazdu na nasyp kolejowy, a przejście wymaga zaopatrzenia w tzw. buty gumofilce - pisze Maciej Baranowski w interpelacji, którą kilka dni temu złożył do władz miasta. 

Radny apeluje o pilne podjęcie interwencji, gdyż sytuacja może być naprawdę trudna, kiedy do jednego z mieszkańców będą musiały dojechać służby ratownicze. Proponuje, aby wyznaczyć i utwardzić alternatywną drogę dojazdową do posesji.

- Proszę również o rozwiązanie sprawy w ten sposób, by po zakończonych pracach przy przebudowie DK12 zjazd i droga dojazdowa były zapewnione -  dodaje radny.

Do Baranowskiego z prośbą o interwencję zwrócili się mieszkańcy Wschodniej 7 C i D oraz 9 C i D. Wraz z nimi czekamy na odpowiedź ratusza.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe