Szansa na basen

  • 27.08.2020, 07:43
  • AN
Szansa na basen
Czy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 znów będą mogli szlifować formę pływacką w przyszkolnym basenie? Są na to szanse. Miasto szuka firmy, która zajmie się rozbudową i przebudową krytej pływalni.

Wykonawca będzie miał za zadanie przebudować obiekt i wykonać jego termomodernizację, a także zaaranżować miejsca parkingowe i zagospodarować zieleń wokół.

Jak poinformował ostatnio prezydent Chełma, ratusz ubiega się o dodatkowe dofinansowanie tej inwestycji. W tej chwili miasto ma pozyskane już 2,5 mln zł, ale koszt całego zadania to ponad 10 mln zł. Choć samorząd dodatkowych pieniędzy jeszcze nie pozyskał, już ogłoszono przetarg na wykonawcę. Zgodnie z ogłoszonym konkursem, ofert wykonawca remontu będzie miał czas na zakończenie prac do 30 września 2021 roku.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe