Zew Natury porwie włodawian

  • 29.07.2020, 10:04 (aktualizacja 29.07.2020, 10:43)
  • TS
Zew Natury porwie włodawian
W najbliższy piątek we Włodawie rozpocznie się siódma edycja Festiwalu Sztuk Naturalnych „Zew Natury”. Impreza potrwa dwa dni. Na scenie amfiteatru wystąpią m.in. Varius Manx & Kasia Stankiewicz oraz Grubson.

Przedstawiciele Włodawskiego Domu Kultury oraz Agencji Raki, którzy są organizatorami imprezy, zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Z uwagi na epidemię koronawirusa festiwal będzie się nieco różnił od poprzednich, bo zabraknie w nim m.in. wydarzeń sportowych, czy dobrej kuchni. Nie zabranie natomiast dobrej muzyki. Oficjalne otwarcie imprezy nastąpi w piątek o godzinie 19.15. Niedługo potem przed włodawską publicznością zaprezentuje się zespół Electric Bleus Band, po nim  wystąpi Varius Manx & Kasia Stankiewicz. O godzinie 22.30 przy WDK-u, na łonie natury, będzie można posłuchać Orkiestry Ludwika Sarskiego. Godzinę później rozpocznie się Strefa Chilloutu.

Podczas drugiego dnia festiwalu (sobota) przewidziane są warsztaty wiankowe i florystyczne (godz. 11.11), warsztaty psychologiczne „Skąd się bierze radość życia” (godz. 13.13) oraz podróżnicze (godz. 15.15). Wszystkie spotkania odbędą się w WDK-u. Wieczorem impreza przeniesie się do włodawskiej „muszli”, gdzie wystąpią NeoKlez (godz. 19) i Grubson (godz. 21). Przed publicznością zaprezentuje się również DJ BRK „Supahigh vibes”. Festiwal zakończy się dyskoteką z Janem Niezbendnym.

- Informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa i rządowymi obostrzeniami na wszystkich koncertach, które odbędą się w amfiteatrze, liczba miejsc będzie ograniczona. Aby uczestniczyć w imprezie, należy wykupić bilet (cena 10 zł). Wejściówki można nabyć w WDK-u, kasie kina bądź na stronie kupbilecik.pl –  mówi Łukasz Zdolski, dyrektor Włodawskiego Domu Kultury. - Apelujemy jednocześnie o przestrzeganie zaleceń sanitarnych. Każdy, kto wykupi bilet, przy wejściu do amfiteatru będzie miał mierzoną temperaturę. Będzie musiał też zdezynfekować ręce. Należy pamiętać również o zakrywaniu nosa i ust oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu. Miejsca w amfiteatrze będą wyznaczone. Nieprzestrzeganie tych zasad, a przede wszystkim zalecanego dystansu społecznego może skutkować wyproszeniem z koncertu – dodaje Zdolski.

TS

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe