Artyści powstańcom

  • 28.07.2020, 09:11
  • AN
Artyści powstańcom
Będzie patriotycznie i wzruszająco. Podobnie jak w latach ubiegłych Chełmski Dom Kultury zaprasza na koncert, w którym wystąpią lokalni artyści. Motyw przewodni to powstanie warszawskie.

"Godzina W." zabrzmi w Kumowej Dolinie 1 sierpnia. Początek o godz. 20. Wstęp jest bezpłatny, darmowe wejściówki można odbierać w kasach ChDK i kina Zorza. Program wydarzenia podzielony jest na kilka etapów. Pierwszy to sielanka… W klimat międzywojennej Warszawy wprowadzą nas znane szlagiery z tamtych lat. Kolorowy obrazek zniknie wraz z bombardowaniem i komunikatem o II wojnie światowej. W kolejnej części programu usłyszymy m.in. "Chłopcy silni jak stal" czy "Dziś idę walczyć mamo" oraz wiele oryginalnych zapisów z powstańczego radia „Błyskawica”.

W wydarzeniu może wciąć udział maksymalnie 900 osób. Wszyscy muszą mieć obowiązkowo maseczki. Przed wejściem mierzona będzie temperatura. Osoby, które będą miały powyżej 37 stopni Celsjusza, nie zostaną wpuszczane na teren amfiteatru.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe