Tłoczno w wydziale komunikacji

  • 22.07.2020, 10:44
  • AN
Tłoczno w wydziale komunikacji
Rano przed wydziałem komunikacji ustawiają się kolejki petentów. Na dodatek w związku z okresem urlopowym mieszkańców obsługiwać będzie mniej urzędników. Jeśli ktoś może wstrzymać się z załatwieniem sprawy, lepiej niech to zrobi.

- Osoby, które chcą zarejestrować pojazd lub zgłosić jego sprzedaż, prosimy więc o przemyślane planowanie wizyt w magistracie - informują władze miasta.

Organizacja pracy wydziału będzie czasowo zmieniona. W celu usprawnienia obsługi interesantów wprowadzony zostaje system umawiania na konkretne godziny petentów chcących rejestrować pojazdy. Będą przyjmowani według kolejności pobranych numerków.

- Prosimy również, aby osoby, które chcą zarejestrować pojazd, wypełniły wniosek przed wejściem do punktu obsługi. Wnioski znajdują się na stoliku w holu wydziału komunikacji - czytamy w komunikacie urzędu.

W związku z pandemią koronawirusa czas rejestracji pojazdu lub zgłoszenia jego sprzedaży został wydłużony do 180 dni od dnia zakupu (do końca 2020 roku), dlatego wizytę w wydziale komunikacji spokojnie można odłożyć na późniejszy termin.

Urząd miasta apeluje także o stosowanie się do zasad obowiązującego reżimu sanitarnego - zakrywania ust i nosa oraz zachowania bezpiecznego dystansu.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jjjj
Jjjj 24.07.2020, 06:23
W Łęcznej aby załatwić sprawę trzeba stać od 4 rano za numerkiem. W sumie czasami 1 dzień to mało. Wcześniej pomimo niedużej kolejki, załatwiało się od ręki

Pozostałe