Voucher za krew

  • 11.07.2020, 07:57
  • AN
Voucher za krew
Chełmski Park Wodny i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zachęcają wspólnie do honorowego oddawania krwi, a potem do relaksu w aquaparku.

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Jest na to sposób. Przykładem jest najnowsza akcja chełmskiego aquaparku. Spółka daje solidne zniżki, ale w zamian za pomoc innym. Promocyjny voucher będzie można zrealizować do końca sierpnia.

- W ramach naszej wspólnej akcji informujemy, że każdy, kto odda krew w lipcu, otrzyma voucher 50 proc. na atrakcje w parku wodnym - zapowiadają inicjatorzy przedsięwzięcia. - Pamiętajmy, że okres wakacyjny to czas, gdy statystycznie dochodzi do większej liczby wypadków. Krew staje się więc "towarem" na wagę złota!

W Chełmie krew można oddać w oddziale terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Szpitalnej 53. Rejestracja dawców odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. od 7 do 12 oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 8-11.

Dawca krwi powinien być w wieku 18-65 lat, ważyć powyżej 50 kg, a także wziąć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem, a około dwie godziny przed oddaniem krwi zjeść lekki, niskotłuszczowy posiłek. W dniu oddania krwi oraz w dniu poprzedzającym nie wolno spożywać alkoholu. Pół godziny przed oddaniem nie należy również palić papierosów.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe