Tego piwa nie pij!

  • 25.06.2020, 10:19
  • szer
Tego piwa nie pij!
Może być w nim szkło. Główny Inspektor Sanitarny poinformował, że Browar Fortuna, producent piwa Miłosław Niefiltrowane 0,5 l wycofał ze sprzedaży jedną jego partię. Jako przyczynę podano stwierdzenie w nim ciała obcego – fragmentu szkła.

Jak poinformował w komunikacie GIS, producent podjął dobrowolną decyzję o wycofaniu z rynku i od konsumentów partii piwa z datą ważności do 28 listopada 2020 roku.

„Producent współpracuje z podmiotami sprzedającymi wskazaną partię w celu wycofania, wyjaśnia także przyczynę zdarzenia. Państwowa Inspekcja Sanitarna współpracuje z producentem w celu ustalenia źródła zanieczyszczenia oraz monitoruje proces wycofywania” – czytamy w komunikacie GIS.

W zaleceniach dla konsumentów wskazano, że produkt nie powinien być spożywany. Jak poinformował browar, klienci mogą zwrócić produkt z tej partii do sklepu, w którym został zakupiony.

szer

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe