Bułgar z podróbkami na targowisku

  • 01.06.2020, 09:42
  • (apm)
Bułgar z podróbkami na targowisku
Kilkadziesiąt sztuk odzieży i butów z podrobionymi znakami towarowymi zarekwirowali policjanci. Taki asortyment oferował do sprzedaży na targowisku w Wojsławicach 24-letni obywatel Bułgarii. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W sobotę policjanci do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali na targowisku w Wojsławicach 24-letniego obywatela Bułgarii.

- Mężczyzna, który na co dzień zamieszkuje w powiecie radomskim, handlował odzieżą i obuwiem z podrobionymi znakami towarowymi. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 70 sztuk takiego asortymentu – mówi Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli też pieniądze.

- Zgodnie z przepisami ustawy prawo własności przemysłowej obrót artykułami oznaczonymi podrobionym znakiem towarowym zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 2 – dodaje Czyż.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Clijent
Clijent 02.06.2020, 07:40
Ludzie jakie ceny, takie podroby. A czym on tak podpadł, że będziecie go sadzić? Czy na giełdzie w Mokrym sprzedają same oryginalne produkty? Czy fajek z przemytu nie można kupić na Hutniczej ? To jest państwo w państwie 😆

Pozostałe