Dręczenie ma we krwi

  • 30.04.2020, 10:08 (aktualizacja 30.04.2020, 10:15)
  • (apm)
Dręczenie ma we krwi
Choć już był skazany prawomocnym wyrokiem za znęcanie się nad rodziną, gdy wrócił do domu, znów zaczął dręczyć żonę i dzieci. Po alkoholu bywał wyjątkowo przykry i agresywny.

Jak ustalili śledczy, gehenna jego żony i dwójki dzieci w wieku 11 i 13 lat trwała od października 2018 r. Gdy 46-latek wracał do domu pijany, urządzał karczemne awantury. Wyzywał bliskich, obrzucał obelżywymi słowami i wulgaryzmami, wyganiał ich z mieszkania i niszczył domowe sprzęty.

Dzieciakom nie dawał się uczyć, specjalnie włączał głośną muzykę, by zakłócać spokój domowników. Na dodatek szarpał i popychał córkę i syna, a nawet groził, że połamie im ręce.

17 grudnia ub. r. zdesperowana kobieta zawiadomił policję. Podczas domowej interwencji agresywny mężczyzna został zatrzymany. Decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu, gdzie czeka na wyrok. Grozi mu do 5 lat więzienia.

(apm)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe