Biedronka i Lidl dłużej otwarte. Przed świętami nawet całodobowo

  • 01.04.2020, 22:31 (aktualizacja 01.04.2020, 22:58)
  • oprac. MP
Biedronka i Lidl dłużej otwarte. Przed świętami nawet całodobowo
Dwie popularne sieci handlowe reagują na stan epidemii oraz zaostrzenia wprowadzone przez rząd wobec walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Placówki Biedronki oraz Lidla będą otwarte dłużej, natomiast w tygodniu przedświątecznym będzie w nich można zrobić zakupy przez całą dobę.

O zmianie godzin funkcjonowania sklepów sieć Biedronka poinformowała w oficjalnym komunikacie: 

- Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od 2 kwietnia br. sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc.

Na ograniczenia liczby klientów mogących przebywać jednocześnie w sklepie zareagowała też sieć sklepów Lidl, których część placówek będzie pracować całodobowo od 2 kwietnia. Oba dyskonty podkreślają, że podczas robienia zakupów będą zachowane wszystkie środki bezpieczeństwa, a także zasady narzucone przez rząd dotyczące limitu klientów. 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
abcd
abcd 04.04.2020, 16:11
Troska o zysk przed Wielkanocą kosztem pracowników. Naród już się obkupił, papieru i majonezu wystarczy im do grudnia.

Pozostałe