Nie pracujesz? Nie płać za śmieci!

  • 30.03.2020, 10:02
  • AN
Nie pracujesz? Nie płać za śmieci!
Przedsiębiorcy, którzy zmuszeni byli do zawieszenia działalności i zamknięcia swoich lokali w związku z epidemią koronawirusa, mogą złożyć nowe deklaracje zmniejszające zobowiązanie z tytułu gospodarowania odpadami - przypomina urząd miasta.

Nie pracujesz, nie produkujesz śmieci. Po co więc wydawać pieniądze, których nie zarabiasz? Jeśli zamknięcie lokalu, a wraz z nim ustanie potrzeby odbioru odpadów, nastąpiło w marcu, zgłoś to urzędnikom. Wydział gospodarki odpadami komunalnymi przyjmuje zmienione deklaracje do 10 kwietnia.

- Wszystkie sprawy dotyczące wymiaru opłaty z tytułu gospodarowania odpadami komunalnymi można załatwiać jedynie drogą elektroniczną lub telefonicznie, a samą deklarację należy wrzucić do urn ustawionych w przedsionku budynku magistratu przy ul. Lubelskiej 65 lub w siedzibie GOK przy ul. Mickiewicza 32A - informuje urząd miasta,

Dla prawidłowego i sprawnego załatwienia sprawy wskazane jest podanie numeru kontaktowego na deklaracji.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe