Ciche otwarcie Galerii Chełm [VIDEO]

  • 26.03.2020, 07:19 (aktualizacja 26.03.2020, 07:43)
  • oprac. MP
Ciche otwarcie Galerii Chełm [VIDEO]
Zarządcy Galerii Chełm zrezygnowali z hucznego i wielkiego otwarcia nowego obiektu handlowego pomiędzy ulicami Lubelską i Rejowiecką. Mimo tego, tuż przed 7.00 przed sklepem zgromadziła się mała grupa osób, głównie w sile wieku.

Pierwsze osoby ustawiły się przed wejściem do Galerii jeszcze kilkanaście minut przed otwarciem. Stopniowo przybywały kolejne, a w chwili otwarcia drzwi do nowego obiektu weszło kilkanaście osób. Pracownicy oraz ochrona mieli na sobie maseczki ochronne oraz rękawiczki:

Na miejscu obecna była również Straż Miejska, która przypominała o nowych zakazach, m.in. zakazie zgromadzeń, a także o zachowaniu odstępów. W Galerii Chełm otwarto tylko trzy sklepy: Lidl, Dealz oraz Hebe. Właściciel obiektu zrezygnował z hucznego otwarcia, a związane z nim atrakcje zostały przesunięte w czasie, podobnie jak otwarcie pozostałych sklepów. 

Więcej o otwarciu Galerii Chełm oraz dalszych planach przeczytacie w najbliższym wydaniu Super Tygodnia (30 marca) - w wersji papierowej i elektronicznej

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
abcd
abcd 26.03.2020, 08:02
Krawaciarze pewnie mają nietęgie miny, bo z jednej strony budynek musi na siebie zarabiać, a z drugiej ciężko kasować najemcę na pełną kwotę przy zamkniętych lokalach. Tak więc na minusie od dnia pierwszego.
Marek
Marek 26.03.2020, 13:50
Krawaciarze sobie poradzą, jak zwykle, ostatecznie, cenę za to co się dzieje zapłaci zwykły podatnik i klient końcowy. Chyba nie masz pojęcia jak działa gospodarka. No ale skoro podpisać się nie potrafisz to ciężko oczekiwać też pojmowania bardziej złożonych spraw.
abcd
abcd 27.03.2020, 07:22
Dziękuję za tak sprawną diagnozę na podstawie nicku.
Marek
Marek 27.03.2020, 18:36
Proszę bardzo. Polecam się.

Pozostałe