Zaplanuj przebieg S17

  • 27.03.2020, 14:15 (aktualizacja 27.03.2020, 14:19)
  • GD
Zaplanuj przebieg S17
Trwa akcja informacyjna w związku z pracami nad dokumentacją projektową dwóch odcinków planowanej drogi ekspresowej S17 między Piaskami a Zamościem. Do 13 kwietnia mieszkańcy mogą zgłaszać swoje uwagi i wnioski dotyczące odcinka Łopiennik-Krasnystaw.

Projekt zakłada budowę odcinka o długości około 9,5 km jako drogi dwujezdniowej z dwoma pasami ruchu w każdą stronę. Inwestycja zapewni pełną obsługę przyległych terenów poprzez budowę dróg dojazdowych i przebudowę istniejących dróg poprzecznych.  

Wstępnie zaprojektowano cztery warianty przebiegu drogi ekspresowej nr 17, które analizowane są pod względem społecznym, technicznym, ekonomicznym i środowiskowym. Budowa rozpocznie się w miejscowości Łopiennik Górny za węzłem "Łopiennik" z istniejącą drogą krajową nr 17, natomiast zakończy się w miejscowości Zakręcie Kolonia przed węzłem "Krasnystaw Północ".

Mapa orientacyjna, plany sytuacyjne oraz formularze do składania opinii i uwag dostępne są  na stronie prowadzonej przez wykonawcę dokumentacji: TUTAJ.

Wypełnione formularze z wnioskami można przesłać drogą elektroniczna na adres: [email protected] lub  pocztą tradycyjną: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie, ul. Ogrodowa 21, 20-075 Lublin. 

Uwagi i wnioski dotyczące proponowanych rozwiązań można składać również w siedzibach gmin: Urząd Gminy Łopiennik Górny, Łopiennik Górny 1, 22-351 Łopiennik Górny oraz Urząd Gminy Krasnystaw, ul. Marii Konopnickiej 4, 22-300 Krasnystaw.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe