Na Rejowieckiej zmiany

  • 17.03.2020, 14:09
  • AN
Na Rejowieckiej zmiany
Od 18 marca na odcinku ulicy Rejowieckiej obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu. Ma to oczywiście związek z remontem krajowej dwunastki.

Chodzi o zamknięcie północnej strony ulicy Rejowieckiej, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Szpitalną do ronda, któremu patronuje Roman Dmowski.

- Na tych odcinkach ruch będzie się odbywał dwukierunkowo, po jednym pasie ruchu w obie strony. Dodatkowo skrzyżowania ul. Rejowieckiej z ulicami: Kolberga, Piaskową, Fedry, Zapolskiej, Kaflarskiej, Witosa i Różaną zostaną zamknięte dla ruchu - informuje wykonawca prac firma Budimex. - Ruch pieszy będzie odbywał się południową częścią Rejowieckiej.

Przejezdne będzie na tym odcinku skrzyżowanie Rejowieckiej z Kochanowskiego i częściowo z ul. Piaskową. Jak wyjaśnia wykonawca, dojazd do posesji oraz ruch służb miejskich po północnej stronie Rejowieckiej, w zależności od etapu prac, będzie odbywał się chodnikami i drogami przyległymi. Z kolei zatoki autobusowe zostaną przeniesione na zewnętrzną krawędź miejsca robót.

Termin przywrócenia stałej organizacji ruchu to 31 grudnia 2020 r.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
et
et 17.03.2020, 17:14
Dzięki Budimex, że nie pękacie przed wirusem :)

Pozostałe