Dąbrowska-Banaszek otworzyła biuro

  • 09.03.2020, 09:02 (aktualizacja 09.03.2020, 09:05)
  • DBEZ
Dąbrowska-Banaszek otworzyła biuro
Przy ul. Lwowskiej 14A uroczyście otwarto biuro posłanki Anny Dąbrowskiej-Banaszek. Gościem honorowym był Jarosław Gowin, wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Biuro oficjalnie otwarto w minioną środę. Goście nie zawiedli. Przyjechali do Chełma minister Jarosław Gowin i wicemarszałek województwa lubelskiego Zbigniew Wojciechowski. W otwarciu udział wziął również senator Józef Zając. Było też wielu mieszkańców Chełma i powiatu chełmskiego, lokalnych działaczy partyjnych i samorządowców z terenu powiatu chełmskiego. Nie zabrakło oczywiście prezydenta Chełma Jakuba Banaszka. Oboje zapowiedzieli, że wspólnie będą działali w sprawach Chełma i realizacji projektów.

- Moja kampania nie trwała długo, tylko 6,5 tygodnia - wspomniała posłanka, dziękując z udzielone poparcie i oddane na nią głosy.

Anna Dąbrowska-Banaszek w 2019 roku wystartowała w wyborach parlamentarnych z ostatniego miejsca na liście PiS, z rekomendacji Porozumienia. Zdobyła 13 tys. 787 głosów. Wicepremier Gowin powiedział o posłance Dąbrowskiej-Banaszek, że charakteryzuje się "mądrością, ciepłem i miękką skutecznością": - Pod maską osoby ciepło uśmiechniętej kryje się wytrawny dyplomata, który znakomicie wie, których argumentów użyć, który guzik przycisnąć, do kogo trafić z jakim problemem.

Dyrektorem nowego biura poselskiego został Kamil Błaszczuk.

DBEZ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
chełmianin
chełmianin 09.03.2020, 11:16
nigdy więcej nie oddam głosu na pis !

Pozostałe