Koalicja Obywatelska szykuje się do wyborów

  • 05.02.2020, 09:05 (aktualizacja 05.02.2020, 09:58)
  • (red)
Koalicja Obywatelska szykuje się do wyborów Kancelaria Sejmu
W Chełmie powstał sztab wyborczy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, kandydatki Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta RP. Kieruje nim Małgorzata Sokół.

W czwartek ugrupowania tworzące KO (oprócz PO .Nowoczesna) powołały wojewódzki sztab wyborczy.

– Będziemy obecni w każdym powiecie – zapowiada Krzysztof Grabczuk, poseł KO i wiceprzewodniczący struktur Platformy Obywatelskiej na Lubelszczyźnie.

Szefem wojewódzkiego sztabu została posłanka Joanna Mucha, a jej zastępcą poseł Michał Krawczyk. Na początek powołano także sześć sztabów powiatowych. Jeden z nich powstał w Chełmie. Na jego czele stanęła Małgorzata Sokół, szefowa miejskich struktur PO.

Pozostałe sztaby działają w Białej Podlaskiej, Kraśniku, Lublinie, Puławach i Zamościu. Wszystkie swoim zasięgiem pokrywają obszar odpowiadający okręgom wyborczym w wyborach do Senatu RP. Tak więc w przypadku sztabu chełmskiego chodzi o powiaty: włodawski, krasnostawski, chełmski i miasto Chełm.

(red)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe