Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2019

  • 04.02.2020, 11:09
  • red
Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2019
Już po raz piąty wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz produktom przyznamy Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu. W tej edycji współorganizatorem konkursu jest starosta Piotr Deniszczuk, więc czekamy także na zgłoszenia kandydatów w całego powiatu chełmskiego. Laureaci odbiorą oryginalne statuetki podczas Gali Chełmskiego Biznesu. Patronat nad tegorocznym konkursem sprawuje Beata Mazurek, poseł Parlamentu Europejskiego.

Wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy powiatu chełmskiego i miasta Chełm, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i za granicą to od czterech lat inicjatywa redakcji Super Tygodnia Chełmskiego. W poprzednich edycjach naszym partnerem było Miasto Chełm, w tym roku organizujemy konkurs z Powiatem Chełmskim.

Wyróżnienie ma charakter honorowy, a główne trofeum to oryginalna statuetka. Można już zgłaszać do naszej redakcji kandydatów do prestiżowego tytułu Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2019 w kategoriach: firma mikro, firma mała, firma średnia, firma duża, produkt roku 2019, biznesmen roku, a także debiut roku. Do tej ostatniej kategorii, w której przyznamy specjalne wyróżnienie, można zgłaszać firmy, które zarejestrowały i rozwinęły z powodzeniem swoją działalność w 2019 r.

Podczas gali finałowej konkursu uhonorowany zostanie również Ambasador Chełmskiego Biznesu. Ten prestiżowy tytuł przyzna tym razem kapituła powołana przez organizatorów.

W pierwszym etapie odbędzie się prezentacja nominowanych kandydatów i głosowanie za pomocą kuponów drukowanych w naszej gazecie oraz SMS-ami. W drugim etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów i wyróżnionych w każdej kategorii.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich kandydatów e-mailowo  ([email protected]) lub bezpośrednio w redakcji. Należy napisać krótką charakterystykę firmy (do 1500 znaków) zawierającą:  dokładną nazwę firmy, adres i nazwisko właściciela, liczbę osób zatrudnionych na pełnych etatach i w innej formie, zakres prowadzonej działalności, innowacje wprowadzone w minionym roku, zdobyte nagrody, certyfikaty i wyróżnienia. Można także opisać zaangażowanie pracodawcy w działalność społeczną i charytatywną. 

UWAGA! Do konkursu można zgłaszać kandydatów, którzy brali udział w poprzednich edycjach lub byli nominowani, ale nie zdobyli głównego trofeum, czyli statuetki

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe