Zamieniła miasto na gminę

  • 03.02.2020, 10:03
  • AN
Zamieniła miasto na gminę
Kolejny pracownik chełmskiego ratusza zdecydował się odejść z urzędu. Z pracy zrezygnowała Małgorzata Ciechan, audytor wewnętrzny.
Audytorka ratusza nie została bez pracy. Wzięła udział w konkursie na audytora wewnętrznego w Urzędzie Gminy Chełm i wygrała.

- Posiada wykształcenie wyższe magisterskie kierunek ekonomia, wymagany staż pracy w jednostkach samorządu terytorialnego, w tym na stanowisku audytora wewnętrznego - uzasadnia wybór komisji wójt gminy Wiesław Kociuba.

Z wynikiem pozytywnym zdała egzamin na audytora przed komisją egzaminacyjną powołaną przez ministra finansów. - Wykazała się znajomością standardów audytu wewnętrznego dla jednostek sektora finansów publicznych oraz znajomości standardów kontroli zarządczej - czytamy dalej w uzasadnieniu.

Zgodnie z definicją zawartą w ustawie o finansach publicznych, audyt wewnętrzny to niezależne badanie systemów zarządzania i kontroli w jednostce, w tym procedur kontroli finansowej, w wyniku którego kierownik jednostki uzyskuje obiektywną i niezależną ocenę adekwatności, efektywności i skuteczności tych systemów oraz czynności doradcze, w tym składanie wniosków, mające na celu usprawnienie działalności jednostki. Kto zajmie się tym w chełmskim ratuszu? Urząd Miasta Chełm jeszcze nie ogłosił naboru na to stanowisko.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 04.02.2020, 09:59
Tak to bywa w urzędach tylko dla siebie dobrze robią a zwykli ludzie są z boku
Gerard
Gerard 04.02.2020, 12:52
Uwielbiam wypowiedzi z cyklu: nie znam się, ale się wypowiem. Aplikuj śmialo do urzędu, jest tyle ogłoszeń. Moze i ty bedziesz wśród tych, co tylko dla siebie dobrze robią....
mg
mg 03.02.2020, 18:32
Czyli w chełmskim magistracie albo zwalniają?..., albo sami pracownicy odchodzą???...
gminny
gminny 03.02.2020, 17:21
panie kociuba, to m.in. dlatego podrożał wywoz smieci w gminie o 100%, a w miescie ni grosza? to pana ostatnia kadencja, wystarczy tych gnialnych pomysłów. zegnamy bez żalu.
Mieszkaniec Chełma
Mieszkaniec Chełma 03.02.2020, 15:33
Żona Ciechana? Byłego byłego starosty chełmskiego a obecnie sekretarza gminy Chełm?
Mieszkanka
Mieszkanka 05.02.2020, 08:51
Taaaak bo jednemu psu Burek... Niestety nie trafiłeś! Wyobraź sobie, że niektórzy dostaja pracę za wiedzę i kompetencje a nie za nazwisko. Mialam przyjemność poznać Panią Małgorzatę zawodowo i chylę czoła przed jej ogromną wiedzą i kompetencją a jednocześnie wysoką kultura osobista i przemiłym usposobieniem. Panie Wójcie gratuluję trafnego wyboru!

Pozostałe