Grabczuk aktywny w sejmie

  • 22.01.2020, 12:23 (aktualizacja 22.01.2020, 12:45)
  • AN
Grabczuk aktywny w sejmie Źródło: Facebook Krzysztof Grabczuk
Poseł Krzysztof Grabczuk krytykuje przedstawiony przez rząd projekt budżetu państwa na 2020 rok. - To nie jest budżet rozwoju, ale budżet stagnacji i przetrwania - stwierdził podczas swojego wystąpienia w Sejmie parlamentarzysta z Chełma.

Zdaniem Grabczuka projekt budżetu, który przygotowało Prawo i Sprawiedliwość, nie rozwiązuje problemów społecznych, chociażby takich jak służba zdrowia i oświata, nie dba też o seniorów ani o rozwój regionów.

- Środki na inwestycje są wyjątkowo małe, jeśli porównalibyśmy to z innymi państwami Unii Europejskiej. Dlatego upominam się o środki finansowe i inwestycje w przypadku Polski Wschodniej. Chodzi o drogi nr 12 i 17, o obwodnicę Chełma, o rozbudowę przejść granicznych w Dorohusku, w Hrebennem, o parking dla tirów, bowiem ostatnio kolejka tirów do granicy miała trzydzieści kilka kilometrów, a także o przejście graniczne w Zbereżu - wyliczył poseł z Chełma. - Dzisiaj przegłosowaliście państwo 2 mld zł dla agencji PR-owskiej. Gwarantuję państwu, że jeśli przekażecie te środki finansowe na rozwój Polski Wschodniej, to efekty będą dużo, dużo lepsze. 
AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborcaa
wyborcaa 23.01.2020, 10:58
he he, to sie nazywa pompowanie posla he he he

Pozostałe