Topielec w studni to zaginiony

  • 17.01.2020, 07:51
  • GD
Topielec w studni to zaginiony
Badania DNA potwierdziły, że topielec znaleziony w studni w Joaninie to zaginiony rok wcześniej Tomasz O. z sąsiedniej miejscowości. Zamojska prokuratura nie zakończyła jeszcze śledztwa.

- Mamy już oficjalne potwierdzenie, że denatem okazała się osoba wcześniej poszukiwana. Prowadzimy dalsze czynności w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci pokrzywdzonego - informuje Ewa Jałowiecka-Śliwa, szefowa Prokuratury Rejonowej w Zamościu.

Zwłoki zostały odnalezione 29 listopada, w ramach poszukiwań zaginionego ponad rok temu mieszkańca Suchego Lipia. Przeszukiwane były m.in. studnie w rodzinnej miejscowości mężczyzny. Z czasem akcję rozszerzono na sąsiednie sołectwa. Ciało w stanie znacznego rozkładu zostało wyłowione z 20-metrowej studni w Joaninie. Miesiąc temu informowaliśmy, że wstępne wyniki sekcji zwłok wykluczyły zabójstwo mężczyzny.

GD

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe