Ruch wahadłowy na ul. Lubelskiej! Trwają prace drogowe

  • 20.11.2019, 16:05
  • oprac. MP
Ruch wahadłowy na ul. Lubelskiej! Trwają prace drogowe
Utrudnienia są spowodowane układaniem masy bitumicznej na odcinku od postoju taksówek przy tzw. krzyżówkach lubelskich do skrzyżowania z ulicą Koszarową.

Dziś (19 listopada) nowy asfalt jest kładziony na pasie biegnącym w stronę centrum Chełma, jutro (20 listopada) pojawi się on na pasie biegnącym w przeciwnym kierunku. 

- W związku z tym kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń drogowców kierujących ruchem na tych fragmentach, gdzie z uwagi na roboty ulica będzie zwężona do jednego pasa i będzie wprowadzony ruch naprzemienny - wyjaśnia Artur Kostrzewski z Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego Włodawa wykonującego prace.

Wykonawca informuje też, że po zakończeniu tego etapu prac, czyli w piątek rozpocznie regulacje studzienek kanalizacyjnych. Te prace zajmą kilka dni i spowodują jedynie punktowe zwężenia jezdni.

Poważniejsze utrudnienia czekają kierowców w przyszły tygodniu. Lubelska na odcinku od ulicy Koszarowej do postoju taksówek przy krzyżówkach lubelskich zostanie całkowicie zamknięta na dwa dni. Drogowcy będą wówczas układali ścieralną warstwę asfaltu.
 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe