PWSZ rekrutuje do Legii

  • 16.11.2019, 10:51
  • MP
PWSZ rekrutuje do Legii
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu wojskowym pod nazwą Legia Akademicka. Program jest skierowany do studentów, kobiet i mężczyzn, którzy chcieliby uzyskać stopień wojskowy i wstąpić do czynnej służby.

Szkolenie teoretyczne obejmuje 30 godzin wykładów. Po ich zaliczeniu i złożeniu wniosku do wybranego organu wojskowego, uczestnik będzie mógł przejść do części praktycznej. Odbędzie się ona w wytypowanych przez uczelnię jednostkach wojskowych, jednostkach szkolnictwa wojskowego i ośrodkach szkoleniowych Sił Zbrojnych RP. Ćwiczenia zostały zaplanowane na wakacje w dwóch turach trwających po 6 tygodni. Każda tura to z kolei 21 dni szkolenia - podstawowego i oficerskiego - zakończonego egzaminem, złożeniem przysięgi oraz mianowaniem na stopień kaprala rezerwy.

Dokumenty rekrutacyjne na część teoretyczną można składać w Biurze Karier Żak w budynku rektoratu (pokój 209) i w Katedrze Nauk o Bezpieczeństwie w budynku C przy ul. Pocztowej 54a (pokój 101). Wniosek można pobrać na miejscu lub ze strony internetowej www.pwszchelm.edu.pl. Rekrutacja trwa do 20 grudnia br.
MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe