Nie pierwsza, a trzecia sobota...

  • 03.11.2019, 08:04
  • szer
Nie pierwsza, a trzecia sobota...
...ale tylko w listopadzie. Ze względu na wydłużone dwa pierwsze weekendy Oddział Terenowy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Chełmie sobotni dyżur przesunął z pierwszej na trzecią sobotę miesiąca.

- Na tych, którzy z różnych względów nie mogą przyjść do punktu w dni robocze, czekamy w sobotę, 16 listopada – zachęca krwiodawców Tomasz Jankowski, kierownik chełmskiego oddziału RCKiK w Lublinie. Chętni mogą się zgłaszać w godzinach od 8 do 11.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, w skład którego wchodzi również oddział w Chełmie, serdecznie zaprasza do oddawania krwi szczególnie dawców z grupą A Rh plus, 0 Rh plus oraz B Rh minus i 0 Rh minus, bo tej najczęściej brakuje. Prosi też o śledzenie komunikatów na swojej stronie internetowej oraz Facebooku RCKiK.

Przypominamy, że w Chełmie można oddać krew pełną, jak i płytki krwi. Rejestracja dawców w dni robocze odbywa się w godzinach od 7 do 12. Punkt mieści się przy ulicy Szpitalnej 53.

szer

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe