Wróciły do nas samochody Google

  • 23.10.2019, 08:49
  • MP
Wróciły do nas samochody Google
Google Street View, czyli internetowa panorama dróg i ulic na całym świecie, po raz kolejny aktualizuje zdjęcia. Do końca października cała flota samochodów przejedzie przez kilkadziesiąt polskich miast, także przez Chełma i okolice.

Google Street View, dający możliwość wirtualnego spaceru po całym świecie, to jedna z najczęściej wykorzystywanych aplikacji na świecie. Często zerkają do niej również kierowcy, chcąc zapoznać się z topografią miejsca, do którego jadą, bądź poszukując cech charakterystycznych celu swojej podróży. Wiele zdjęć w Google Street View jest już nieaktualnych, więc światowy gigant internetowy wysłał w świat samochody wyposażone w kamery wykonujące obrazy w 360 stopniach.

Pojazdy kończą właśnie tournee, które uwzględnia największe miasta we wszystkich województwach. Na Lubelszczyźnie jeszcze do końca października można się na nie natknąć w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie, Puławach i Zamościu. Tylko w samym Chełmie wiele ulic zostało sfotografowanych jeszcze kilka lat temu, przed remontami, przebudowaniami i zmianami organizacji ruchu. Być może ich panoramy staną się zgodne z rzeczywistością jeszcze przed końcem roku. Jednocześnie, w trakcie wykonywania zdjęć, samochody przejadą drogami pomiędzy miastami, których wizualizacje również zostaną uaktualnione. Jeśli będziecie mieli odrobinę szczęścia, być może uda się wam jeszcze załapać w obiektyw Google Street View.

 

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe