Głupcy z Chełma znów na scenie

  • 17.10.2019, 07:51 (aktualizacja 17.10.2019, 21:06)
  • AN
Głupcy z Chełma znów na scenie
Popularny spektakl Teatru Ziemi Chełmskiej w reżyserii Marcina Wąsowskiego będzie można znowu zobaczyć na deskach Chełmskiego Domu Kultury.

Przedstawienie "Głupcy z Chełma" oparte jest na motywach zaczerpniętych z opowiadań noblisty Izaaka Beshevisa Singera. To właśnie dzięki niemu legendy o chełmskich Żydach poznał cały świat. Spektakl wypełniony jest humorem, żywiołowym tańcem i świetną muzyką. Na scenie występuje ponad dwudziestoosobowa obsada aktorów, muzyków, tancerzy oraz chór. Ciekawostką dla widzów może być to, że dotąd w tym przedstawieniu można było oglądać obecnego wiceprezydent miasta Andrzeja Kosińca. Niestety, nie tym razem – ze względu na dużą ilość obowiązków służbowych tymczasowo musiał zrezygnować z grania w chełmskim teatrze.

"Głupcy z Chełma" to spektakl, który podbił serca i rozbawił już wielu mieszkańców Chełma. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji go zobaczyć, gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe