Chełm: Rady osiedlowe zapraszają na zebrania

  • 10.09.2019, 08:41
  • AN
Chełm: Rady osiedlowe zapraszają na zebrania
Wrzesień to czas zebrań osiedlowych. Przewodniczący spotykają się z mieszkańcami, aby omówić potrzeby osiedli na kolejny rok. Masz swoje pomysły? Koniecznie przyjdź na spotkanie.

11 września na zebranie zaprasza przewodniczący RO Słoneczne Wiesław Wróblewski.

- Zachęcam do udziału w tym spotkaniu, ponieważ będziemy omawiać ważne dla osiedla zagadnienia. Jednym z tematów są wnioski do projektu budżetu na 2020 rok - wyjaśnia szef rady osiedlowej. Mieszkańcy Słonecznego spotkają się w Przedszkolu Miejskim nr  15 przy ul. Wieniawskiego o godz. 17.

Z kolei 12 września o godz. 17 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Wołyńskiej 1 odbędzie się posiedzenie Rady Osiedla Dyrekcja Dolna.

- Głównym tematem zebrania będzie informacja na temat: sporządzenia wniosków do budżetu miasta Chełm na rok 2020 oraz omówienie istotnych spraw związanych z inwestycjami, oraz remontami na terenie osiedla - informuje przewodniczący Sebastian Bielecki.

12 września na zebraniu spotkają się też mieszkańcy osiedla Rejowiecka. Zebranie tradycyjnie odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 przy ul. Rejowieckiej. Początek o godz. 17.

- Omówimy nowe zasady dotyczące budżetu obywatelskiego w naszym mieście. Porozmawiamy także o inwestycjach realizowanych w ramach tego budżetu w tym roku i problemach bieżących osiedla. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych naszymi sprawami - mówi Danuta Dąbska.

Rada osiedla Zachód również zaprasza swoich mieszkańców na zebranie 12 września. Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 7 przy ul. Synów Pułku 15. Początek o godz. 17.

- Na zebraniu będzie mowa m.in. o budżecie obywatelskim, inwestycjach na osiedlu Zachód zawartych w budżecie miasta na rok bieżący oraz propozycjach inwestycji do projektu budżetu miasta na 2020 rok - informuje przewodnicząca Monika Zaborek-Turewicz.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe