Gm. Ruda-Huta: Warsztaty muzyczne z Bokoryną

  • 09.08.2019, 12:04 (aktualizacja 09.08.2019, 12:17)
  • juna
Gm. Ruda-Huta: Warsztaty muzyczne z Bokoryną
Śpiewasz? Grasz na instrumencie? Chcesz się w tym podszkolić lub zacząć od podstaw? W dniach 9-11 sierpnia w Rudce (gm. Ruda-Huta) będzie okazja do tego. W Centrum Kultury i Rekreacji odbędą się darmowe warsztaty instrumentalno-wokalne z zespołem ludowym Bokoryna.

W programie zarówno nauka, jak i szkolenie śpiewu ludowego, gra na takich instrumentach (np. akordeonie. kontrabasie i instrumentach dętych). Jeśli masz własny instrument, możesz go przynieść na warsztaty, jeśli nie – organizatorzy zapewniają wszelkie niezbędne materiały do nauki. Nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać – zajęcia mają charakter otwarty. W piątek, 9 sierpnia, zajęcia zaczynają się o godz. 14, w sobotę i niedzielę (10-11 sierpnia) o godz. 10 i potrwają do godz. 18. Dla wszystkich uczestników warsztatów przewidziano poczęstunek. Stowarzyszenie "Pod Zieloną Koniczynką" i Kapela Bokoryna serdecznie zapraszają wszystkich chętnych, niezależnie od wieku czy umiejętności muzycznych.

juna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe