Chełm: Samoloty pod okiem naszych pilotów

  • 05.08.2019, 09:51 (aktualizacja 05.08.2019, 10:58)
  • MP
Chełm: Samoloty pod okiem naszych pilotów
Władze Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie podpisały umowę z przedstawicielami LOT Aircraft Maintenance Services. Ta współpraca otwiera naszym studentom jeszcze szersze możliwości rozwoju zdobytych umiejętności.
W ramach porozumienia organizowane mają być praktyki oraz staże dla studentów, ale również absolwentów i wykładowców chełmskiej PWSZ. Będą one prowadzone pod okiem pracowników spółki LOT Aircraft Maintenance Services, która jest jednym z największych dostawców związanych z obsługą techniczną samolotów. To także jedyne Autoryzowane Centrum Obsługowe Embraer (samolotów cywilnych, wojskowych i biznesowych) na obszar Europy Centralnej oraz Wschodniej.
 
Współpraca z LOT AMS obejmie m.in. opracowanie programów specjalistycznych szkoleń dla pilotów kształcących się w danej specjalizacji, działanie w ramach projektów naukowo-badawczych oraz promowanie studiów na kierunku mechanika i budowa maszyn i zdobywanie dalszego doświadczenia w zawodzie.

LOT Aircraft Maintenance Services jest kolejny pracodawca obok m.in. PLL LOT czy Enter Air, który podjął współpracę z PWSZ w Chełmie w zakresie kształcenia pilotów.

MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe