Chełm: Biuro podróży niewypłacalne

  • 30.07.2019, 13:00
  • AN
Chełm: Biuro podróży niewypłacalne
Biuro podróży Kama Tours z Lublina ogłosiło niewypłacalność. Firma informuje o tym na swojej stronie internetowej. Z usług pośrednika korzystali także chełmianie. Biuro organizowało m.in. wycieczki szkolne i pielgrzymki.

Firma oświadczyła, że z powodu niewypłacalności nie jest w stanie wywiązać się z umów zawartych z podróżnymi od 1 kwietnia 2019 r. Oznacza to, że biuro nie zwróci wpłaconych zaliczek czy całych kwot pobranych na poczet wycieczek ani też nie sfinansuje powrotu do kraju turystów, którzy aktualnie przebywają na wyjazdach organizowanych przez Kama Tours. Jak podaje Rzeczpospolita, na wakacjach zagranicznych przebywa obecnie 90 klientów biura. Turyści wyjechali na Bałkany do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny. Niewypłacalność została zgłoszona do marszałka województwa i jak zapewnia biuro prasowe urzędu, powrót turystów jest opłacony.

Biuro Usług Turystycznych Kama Tours mieści się przy ul. Kościelnej w Lublinie. Wszyscy poszkodowani proszeni są o kontakt pod numerem telefonu  (+22) 35 48 604  (71 36 92 815). Zgłoszenie szkody należy kierować bezpośrednio na adres: Towarzystwa Ubezpieczeń Europa Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu. Zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko oraz adres do korespondencji podróżnego, poszkodowanego w wyniku niewykonania w całości lub w części zobowiązań wynikających z umowy. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej biura.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Przemek
Przemek 04.01.2020, 22:54
Polecam sprawdzone biuro podróży pomaranczabp.pl miałem okazję podróżować z nimi w tym roku do Grecji i jestem bardzo zadowolony zarówno z pobytu jak i ceny.

Pozostałe