Chełm: To już koniec ZDM

  • 30.07.2019, 07:49
  • AN
Chełm: To już koniec ZDM
Prezydent Chełma Jakub Banaszek powołał komisję inwentaryzacyjną do przejęcia mienia Zarządu Dróg Miejskich w Chełmie. Jej członkowie rozpoczęli prace 22 lipca. W skład komisji weszli: Małgorzata Suprewicz (przewodnicząca) oraz Justyna Król, Monika Żołnacz, Małgorzata Szanfisz, Monika Hawryluk i Ireneusz Korkosz.

Do zadań komisji należy w szczególności: przeprowadzenie inwentaryzacji mienia ZDM, przejęcie zarchiwizowanej dokumentacji płacowej, pracowniczej oraz finansowej i przekazanie jej do archiwum zakładowego urzędu miasta Chełm, zwrot używanych pieczęci oraz sporządzenie i przedłożenie prezydentowi sprawozdania z przeprowadzonej inwentaryzacji.

Komisja zakończy pracę po zatwierdzeniu sprawozdania z przeprowadzonej inwentaryzacji przez prezydenta. Ma się to odbyć do 15 sierpnia.

Proces likwidacji ZDM rozpoczął się 1 kwietnia, jego zakończenie planowane jest z końcem lipca. Czas też zdecydować, co dalej z nieruchomością zajmowaną przez ZDM. Już wiosną mówiło się o dzierżawie budynków lub ich sprzedaży.

AN

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jan
jan 30.07.2019, 15:12
Krysic lepiej dopłacać i niech działa???
Karolina
Karolina 31.07.2019, 15:34
Lepiej wszystko zniszczyć !!!
Kryslc
Kryslc 30.07.2019, 12:48
Po działaniach PiS w Chełmie mam wrażenie że im przyświeca taka złota myśl aby nie było niczego heheh

Pozostałe